PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 842
oceny
4,8 10 1 75842
6,9 36
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

dobry film

ocenił(a) film na 10

film dobry, tylko pełno ludzi, którzy nie potrafią go zrozumieć ^^

kisiaa69

W takim razie o czym opowiada ? Bo ja prawie cały film przewijałam ale i tak żałuje że zmusiłam się do oglądnięcia 1/3 od początku a później fragmenty.

ocenił(a) film na 10
Nuttie

Nie będę nic tłumaczyć pseudo "hejterom", bo i tak nic tym nie zyskam :) a własne zdanie mam i czekam na zlinczowanie z tego powodu, że jest inne od ogółu.

ocenił(a) film na 3
kisiaa69

Czyli po prostu nie potrafisz uargumentować swojego stanowiska, kisia. Czekam, dlaczego ten film to, tfu, "arcydzieło"?

ocenił(a) film na 10
paupawe

Spójrz głębiej, wsłuchaj się w ich psychę i na serio obejrzyj ten film, to będziesz wiedzieć. I potrafię uargumentować <3 należysz do hejterów, którzy mnie teraz będą cisnąć, za to że uwielbiam ten film, bo widzę w nim to czego wy nie widzicie? Wykładam na to lachę.

ocenił(a) film na 3
kisiaa69

No wytłumacz mi po prostu! Uargumentuj, skoro potrafisz. Dwa, trzy zdania.Może nie jestem na tyle inteligentna co Ty :) Nie będę Cię cisnąć, o ile zachowasz kulturę osobistą

kisiaa69

Jeśli umiesz to uargumentuj, dziewczynko, bo pisanie "widzę w nim to czego wy nie widzicie" "spójrz głębiej" "mam własne zdanie...inne od ogółu" jest w tym przypadku żałosną kompromitacją.Zdaje się że nie grzeszysz inteligencją, chyba że udowodnisz że się mylę i napiszesz KONKRETY, które coś wniosą do dyskusji, zamiast lania wody.

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Obrażanie mnie gówno Ci da śmieciu, bo i tak mam gdzieś Wasze komentarze już, nie będę się tłumaczyć obcym ludziom z mojego zdania bo gówno Was to interesuje. Nie znasz mnie by mnie oceniać, więc nie powinieneś tego robić. Nie wiem czy wiesz, ale przez takie coś to Ty nie świecisz inteligencją za bardzo CHŁOPCZYKU haha :). Nie jesteś nikim ważnym dla mnie, jak każdy kto komentuje mój post czując się urażonym że komuś podoba się ten film, bo kuźwa wszyscy widzą cycki i dupy. Dla mnie to już nie może być dyskusja, tylko lecące hejty, że nie chcę się wytłumaczyć, że nie świecę inteligencją :). A kim wy kuźwa jesteście?! BOGAMI że mam się przed Wami tłumaczyć?! Chyba nie >.< mój komentarz brzmiał "film dobry, tylko pełno ludzi, którzy nie potrafią go zrozumieć ^^" i na tym kuźwa koniec. Na cholerę Wam te wywody? Bo ja odbieram to tak: "Jak można lubić ten film.?! Wyrzutek społeczny. Trzeba jej pocisnąć i albo ją zgasić, albo obrazić". Mam prawo wyrażać swoje zdanie w internecie, a a żeby było jeszcze lepiej nie muszę się z niego tłumaczyć. TAAKIE CZARY ;). Więc odwalcie się ode mnie, a w szczególności Ty CHŁOPCZYKU. Bo ja nikogo nie obrażam i dzięki temu jestem wyżej pozycją niż Ty :).

kisiaa69

" nie będę się tłumaczyć obcym ludziom z mojego zdania bo gówno Was to interesuje."
Słonko, FORUM SŁUŻY WŁAŚNIE DO TEGO, aby się wypowiadać i podyskutować, więc nie dziw się że jesteśmy ciekawi, dlaczego sądzisz tak, a nie inaczej. Chcemy wymienić poglądy a irytujące jest gdy ktoś pisze pseudointeligentnie "jest super ale wy nie rozumiecie" a nie umie tego poprzeć.
1. O Twojej inteligencji nie będę już pisał, bo nie ma o czym
2. przeczytaj temat jeszcze raz, nikt Cię tu nie obrażał, to Ty obrażałaś
Jak widać nie masz nic mądrego do powiedzenia, więc pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Przeczytałam tylko podpunkt drugi, bo szkoda mi czasu na Ciebie i stwierdzam, że masz rację. Jestem nikim i do tego bezmózgim nikim. DZIĘKUJĘ :)

kisiaa69

Jesteś kimś i masz mózg tylko czasem warto przemyśleć swoje wypowiedzi :)

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Całe wytłumaczenie masz poniżej. Nawet do moich "bezsensownych" jak uważasz wypowiedzi ;).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
ytb26

dokładnie, czego się spodziewać po kimś, kto ma równie prymitywny nick

paupawe

I po kimś, kto uznał ten film, za arcydzieło :)

ocenił(a) film na 1
kisiaa69

Ja też z chęcią chciałabym przeczytać choć jeden argument świadczący o tym, że film jest "dobry". I nie nie zamierzam hejtować, a jedynie chciałabym się dowiedzieć dlaczego zasłużył wg Ciebie na 10.

ocenił(a) film na 8
SimplyRoxy

Nie dałem temu filmowi 10,widziałem go już jakiś czas temu,ale uważam,że jest bardzo dobry. Film to swego rodzaju satyra na temat potrzeb dzisiejszych nastolatków. Świetna postać Aliena granego przez J.Franco. Oczywiście,wierzchnia warstwa filmu to cycki itd. jednak trzeba spojrzeć głębiej.SPOILER... Śmierć Aliena zresztą potwierdza moją teorie,ze ten film neguje zachowania przedstawione w nim. Umiera on bez oklasków,bez większej uwagi na to wydarzenie. Był "Królem życia",a nikt jego śmiercią tak na prawdę się nie przejął KONIEC SPOILERA.
Ale skoro żądasz argumentów,że film jest dobry,może napisz jakieś,które potwierdzają twoje stanowisko,że ten film to nieporozumienie?

ocenił(a) film na 9
kisiaa69

Ja tu sią zgadzam z koleżanką, sama dalam 9. Jak z resztą pisze w opisie ten film to Dramat, a cycki są tylko w tle, nie są głownym tematem tego filmu. Jak dla mnie ten film jest smutny, a zazwyczaj smutne filmy mają jakiś morał. ZAZWYCZAJ, żeby nie było..
Ja w tym filmie widzę historie nastolatek które chcą zaszaleć i być szczęśliwe, beztroskie (jak pewnie duża część osób które chodzą do szkoły),ale z upływem feri takie życie zaczyna je przytłaczać, jest nawet aż depresyjne ale podtrzymują to alkocholem itp. Przecież dziewczyny odpadają po kolei bo chcą wrócić do bezpiecznego domu, bo czują sie nieswojo, na swój sposób, tam gdzie są. Myśle, że ten film jest mądry i przykro mi że sporo osoļ tego tak nie widzi. Poza tym, to jest idealny film do obejrzenia jak sie jest samemu w domu i mamy ochotę na coś przytłaczającego.

ocenił(a) film na 10
hipisdeatheater

Jest mądry, co mówi już samo to, że nakręcił go H.K. i otrzymał za niego nominację do nagrody. Masz rację film jest smutny sam w sobie. Moim zdaniem groteskowo ukazane jest w nim jak zachowują się szczeniacko małolaty XXI wieku. I w sumie troszkę mnie to śmieszy bo dragi i seks to "takie pociągające". Czyli pierwsza część nawet luźna, raczej przedstawia priorytety tych dziewczyn.. Za to druga mnie już troszkę smuci. Moim zdaniem prawdziwy dramat rozpoczyna się w momencie aresztowania. Gdzie one nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. I ten Alien, który wpłacił za nie kaucję, tylko po to by je wykorzystać. I to jak bardzo one są głupie, jak bardzo dają się nabierać na to co on im mówi i proponuje. Samo to że po zwolnieniu Faith chcę wrócić do domu, bo nie podoba jej się i podejrzewa coś, powinno dać reszcie do myślenia. Więc film jest głębszy że tak to określę i należy go nie oglądać bo tym, że zobaczyło się tytuł i laski w bikini, tylko po tym, jaki ma gatunek i kto go nakręcił, a dopiero później oceniać. A oceniłam go tak wysoko, ponieważ odkąd zainteresowałam się kinem, co szczerze trwa od niedawna, to jest to jeden z niewielu filmów który podbił moje serce, tylko jak pisałam wcześniej trzeba nie patrzeć na cycki, dragi i super melanż, a spróbować go troszkę głębiej zrozumieć, co będę dalej pisać, niezależnie od tego że jestem określana jako osoba niezbyt inteligentna, Bo po co światu objaśniać coś czego i tak nie zrozumie? Nie ma sensu :) Ale cieszę się, że znalazł się ktoś kto nie widzi cycków i dup :D

kisiaa69

Nie ma to jak szukać drugiego dna jeśli go tam nie ma. Nie chcę cię w jakikolwiek sposób obrazić, ale to troszkę śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones