PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 728
ocen
6,4 10 1 5728
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

...

ocenił(a) film na 6

heh wlasnie ogladnelam ten fim... nie byl taki najgorszy, ale tez nic sie ciekawego nie dzialo... interesuje mnie jedno... kto zginol na koncu? wiecie moze ?

ocenił(a) film na 7
_sSzaLoOona_

nie tylko ty chcialabys to wiedziec. mozna sie domyslic ze jakis z tych meksykancow bo pozniej ta laska ze swoim chlopakiem byla, chyba ze to jakis film archiwalny byl co moglo mi umknac bo od samego poczatku nie ogladalem. z drugioej strony to najbardziej mozliwe poniewaz gdyby jej chlopak ja zabil to zostal by pociagniety do odpowiedzialnosci a nic takiego w filmie nie bylo.

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

albo sobie robisz zbyty albo jestes takim idiota hahaha

ocenił(a) film na 7
_sSzaLoOona_

dziewczyno jestes mpodobna do tych dwoch z filmu bo tak rozumujesz. Wyraznie na koncu rezyser pokazal ze zgineli tej czterej chlopaczkowie...

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

no to kiedy kretynie to pokazano?

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

nie bylo pokazane trzeba po prostu potrafic sie domyslec. gownioarze mijali meksykancow na sam koniec filmu oboje siebie widzieli. potem slychac bylo wypadek. meksykancy zawrocili i odjebali gowniarzy ktorzy nie mieli jaj od poczatku pokazali to na napadzie.

krzysiekk123

w jednym samochodzie było ich trzech, a w drugim dwóch...dodaje, odejmuje, ale za nic nie chce mi wyjść cztery...tu chyba po prostu chodziło o to do czego to wszystko doprowadziło.

butterfly_6

własnie, chłopakom brakowało jaj, było to widac, jak pierwszy raz wybrali sie do tej dzielnicy, jak ten jeden koleś(chłopak brunetki) zlał się w gacie ze strachu....a potem na koniec struga twardziela...nie był by w stanie nic zrobic członkom gangu,

ocenił(a) film na 7
asterixaaa

no widzisz :D

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

idiota! skad masz dowod na to ze to tych nastolatkow zabili a nie na odwrot?

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

czlowieku meksykancy to byl gang a chlopaczki lansujacy sie bananowcy z bogatych domow zreszta gdy wpadli do tych kobiet z dzieckiem to wymiekli, myslisz ze by sie nie obsrali gangu meksykancow?

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

napewno by popuscili w gacie majac tez na uwage wczesniejszy motyw jak zlal sie w gacie co nie zmienia faktu ze koncowka idiotyczna i bardzo slaba

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

no tu sie z toba zgodze wogole od tego gwaltu powinien dopiero sie zaczac film i ostrzej powinni ta scene nakrecic a potem coraz bardziej hardcorowe akcje: meksykance powinni im kazac ruchac sie za pieniadze rozproiwadzac towar a na koncu do dramatu powinno dojsc o wiele lepszym filmem jest Lilja 4-ever.

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

słychać jeden strzał, więc jak już to zginął jeden z tych chłopaczków, a nie wszyscy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones