PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 728
ocen
6,4 10 1 5728
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

niestety, musiałam przerwac oglądanie własnie gdy dziewczyny zdecydowały się na grę w kości, potem przegapiłam ok.5min a gdy wróciłam, to brunetka opowiadała o tej imprezie rodzicom tej blondynki, potem tamta próbowała podciąć sobie żyły.Nie wiem co się stało na imprezie, czy dziewczyny zostały zgwałcone?obie?a może dobrowolnie się bzykały z tymi meksykanami?
napiszcie, nie daje mi to spokoju, bo film naprawde dał mi wiele do myślenia,ale bez tego fragmentu nie jestem w stanie zrozumiec wielu rzeczy:(

asterixaaa

tutaj można obejrzec online :)
http://osiu.pl/1260-spustoszenie-havoc-2005-lektor-pl.html

Isiaczek

dzieki po raz kolejny isiaczku:)
niestety mam słabiutki net i nie dam rady tego obejrzec:(

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

A więc chciałby wstąpić do gangu no to zagrały w te kości. Brunetka wylosowała, że ma przelecieć jednego kolesia a blondynka 3. No i wszystko fajnie zaczynają. Brunetka z tym głównym Meksykaninem zaczynają, aż się zdziwiłem bo bardzo delikatnie zaczął i mogło być fajnie, a blondynka poszła z jego bratem, ale tam było ostrzej. No i tam się bawią i w pewnym momencie do brunetki dotarła myśl, że co ona robi tak jakby nagle otrzeźwiała. Meksykanin ją przydusił, ale puścił. Chciała zabrać blondynę, ale ona twierdziła, że da rade, więc brunetkę wywalili za drzwi. No i zabrał się za blondynę główny meksykanin po czym zawołał braciszka. Brunetka siedziała pod drzwiami i czekała. Ale jak zaczęli brać blondynę we dwóch to zaczęła się drzeć, że koniec i tyle. Brunetka wpadła do pokoju i zabrała blondynce. No a później już wiesz dalej : )

Ale bruneta dobra <3

JustTomek

najlepszy i najprzystojniejszy był Hektor (brunetka go wylosowała ) : D

asterixaaa

Chyba,że tak : ( Mój też słaby,ale daje radę : D

ocenił(a) film na 10
Isiaczek

Ja to nigdy imion bohaterów nie pamiętam dlatego tak pojechałem brunetka, blondynka, główny Meksykanin i brat xD Bo zabij mnie, ale imion nie pamiętam. Ale kurde brunetka fajna, że mmm.

JustTomek

ja też za cholere nie pamiętałam imion :p po samym obejrzeniu filmu,ale dużo już tu i na innych stronach przeczytałam na temat filmu i zdążyłam już zapamiętac ze brunetka to chyba Allison, jej chłopak to chyba Toby,blondyna to chyba Emilly, no i jest jeszcze ten cały Hektor ale nie wiem,który to,czy ten "wybranek" brunetki czy blondyny, ten muskularny...
ale zaraz zaraz isiaczek wyżej napisała ze Hektor to był ten co miał bzyknąć brunetke !
ale nie jestem pewna czy tez gdzies ktos nie napisał ze to ten muskularny, takze nie wiem:)

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

No tak, brunetka wylosować, że ma przespać się z jednym wybranym przez siebie facetem i wybrała głównego meksykanina (czytaj Hektora). A ten jego braciszek dobrze zbudowany pewnie by chciał, ale niestety nic nie dostał. A Hektor tylko zaczął, aż się zdziwiłem, że tak delikatnie z nią zaczął. Już leża na łóżku aż ona trzeźwieje i jej się odechciewa, ale wszystko opisane wyżej : ) Braciszek z brunetką nic a nic.

asterixaaa

Zgadza się : ) Alisson brunetka, Emily blondynka ,Hector to chłopak z kucykiem, Chino to starszy braciszek Hectora : D

asterixaaa

Zgadza się : ) Alisson brunetka, Emily blondynka ,Hector to chłopak z kucykiem, Chino to starszy braciszek Hectora : D

JustTomek

a ja mam pamięc do imion :) Bardzo atrakcyjna aktorka :)

ocenił(a) film na 5
Isiaczek

Hektor, mniam ! tylko szkoda, że taaki drań ;D
Anne Hathaway- rzeczywiście bardzo ładna i dobrze tu zagrała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones