PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 728
ocen
6,4 10 1 5728
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

Nie udawaj większego feministy od feministki z wąsem !

Zgwałcił cię ktoś kiedyś?
Przecież to tylko głupi film, ciekaw bym był co masz do powiedzenia w sprawie realnej, np. Romana Polańskiego :D

ocenił(a) film na 7
Jordan66

przeciez ja ich nie bronie ludzie czy wy sie dobrze czujecie gdzie ja napisalem ze ich bronie? poczytaj sobie dalej moje posty to sie dowiesz. przeciez to zwykle szlaufy jedna chciala sie ruchac to ma. gdzie jest napisane ze ja je bronie...

Jordan66

A może na sali jest ktoś kto ich broni? : D
Raczej każdy ma o nich odpowiednie zdanie,na które zasłużyły :P

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

Isiaczek ogladaj dzisiaj na ale kino Lilja 4-ever kozak film napewno ci sie spodoba jak ten spustoszenie ci sie podobal tamten przerasta ten o glowe musisz to zobaczyc. na ale kino o 1.40 pozno ale warto obejrzec przeczytaj opis

krzysiekk123

Krzysiek123 : Wybacz,ale jestem pozbawiona tego kanału.A filmy oglądam na dvd -wypożyczam z Video World .Ale zajrzę do wypożyczalni i pokuszę się o obejrzenie tego filmu " Lilja 4-ever'" .Przeczytałam opis, jest ciekawy .A czy według Ciebie warto obejrzec ? A co do godzin nocnych, to z tym nie ma problemu ,filmy oglądam nocą .

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

no naprawde warto ja lipy nie polecam mozesz tez obejrzec film "nasza klasa" i "stoic" obiecuje ze sie nie zawiedziesz. daj znac jak obejrzysz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones