PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 728
ocen
6,4 10 1 5728
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

szukam muzyki ktore leci na imprezie trudno mi poedziec jaki to czas filmu ale wtedy bohaterowie grali w kosci na alkohol muzyka bardzo znana jesli ktos wie to prosze o napisanie z gory dzieki:)

maglownik

Siema. Co do muzyki jaka przewinela sie w filmie to napewno kilka razy pojawila sie muza Deliquent Habits, fajne klimaty... Film zajebisty, bardzo mi sie spodobal, fajne te laseczki :)

bods

niestety nie moge jej odnalesc :(( przypomnialo mi sie ze w filmie ta piosenka leciala w radiu niestey dosyc cicho rytm miala jakby ten sam caly czas ( mozliwe ze byl spiew ale rozmowa bohaterow ja msciszala na maxa:( jesli komus cos siwta to prosze o pomoc:)

maglownik

http://www.imdb.com/title/tt0285175/soundtrack bearshare i do dzieła ;]

ocenił(a) film na 6
maglownik

Lecą wtedy 3 piosenki: Akwid - Siempre Ausente, Potem By the Mantle - Malas Maldiciones. potem Allison rzuca Hectora jakimś chrupkiem w twarz i muzyka cichnie. Wtedy zaczyna się Cypress Hill - Loco en el coco czyli hiszpańska wersja Insane in the brain. Akwid i Cypress Hill znajdziesz na P2P ale Malas Maldiciones nie (wiem bo szukałem wszędzie). Obecnie mam wszystkie 3 na dysku. Daj email to wyśle

mgr2210

ja szukam malas maldiciones od 2 lat :D nie mogę znalezc , wyslesz mi ??
butcher2712@gmail.com

mgr2210

i mi również. szukam już kilka dni i nie nie moge znależć. proszę o pomoc
podeślij na maila

tomjunpl@gmail.com

dziękuję i pozdrawiam.

mgr2210

również szukam tej nutki od bardzo bardzo dawna, także będę strasznie wdzięczny za wysłanie mi jej na maila:)

timkonin@gmail.com

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones