PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 727
ocen
6,4 10 1 5727
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

dodac tu komentarz. co za glupie baby. same chca dac dupy zeby wkrecic sie do gangu, a jak juz dochodzi do konkretow to sie wycofuja. jeny jak takie filmy mnie wkurwiaja. a mialem nadzieje na ciekawy film o nastolatkach i ich przezyciach, imprezach itp. swoja droga fajna dupa z glownej bohaterki.

jaco_13

Isiaczek- jesteś ładna? Pytam się, bo kilka postów wcześniej napisałaś, że jesteś jedną z nielicznych nastolatek, które się nie zeszlałfiły. Jak znam, życie to te ładne są szlałfami, a te brzydkie nie mają wyboru - są przecietnymi nie szlałfami. Jeżeli jesteś ładna to rzeczywiście czyni Cię wyjątkową, jeżeli nie to wcale nie imponujesz.
PS. Nie chce Cie obrazić, ale po prostu ciekawi mnie Twoja odpowiedź :D

Pawel93_fw

Pawel93_fw : W odpowiedzi mogę napisac ,że piękno samo w sobie jest pojęciem względnym.Każdy ma swój indywidualny ideał piękna .Ale jeśli pytasz czy jestem blondynką z solarą na twarzy ,to odpowiedzią jest -nie jestem.Zdziwiłbyś się, mało urodziwe pannice dają dupy na dyskotekach,do tego nie potrzebna im uroda, wystarczy,że facet wypije wystarczająco dużą ilosc płynnej substancji ,aby miec na nią ochotę.W moim otoczeniu kobiety szanujące się są zazwyczaj ładne.Ale są również dziewczyny 'zrobione' i tzw. sztuczne.Jeden facet leci na plastik ,inny z kolei na normalną ,urodziwą dziewczynę. Siebie uważam za ładną.Niczego mi nie brakuje,mam swoje wady ,na brak mężczyzn nie narzekam.Może zaprezentujesz swój ideał kobiecego piękna? ; >
P.S Nie czuję się obrażona .

ocenił(a) film na 6
Pawel93_fw

Ale pieprzysz. I Isiaczek też tu nie co ma kozaczyć, że jedna z nielicznych nie jest tak źle.

jaco_13

Mogę tylko dodac,że tytułowa bohaterka jest odwzorowaniem dla tej reguły : )
Puszczalska nie zadaje się z kobietą ,która szanuje samą siebie.Szuka 'bratniej' duszy.

Isiaczek

Chyba się z Tobą zgodzę, bo przypomniało mi się, że znam kilka dziewczyn, które szlałfią się tam gdzie popadnie, a ja bynajmniej bym je nie dotknąłbym nawet patykiem. Hmm... mój ideał piękna... sam nie wiem - z jednej strony lubie blondynki, z drugiej rude. Niestety nie mogę scharakteryzować swojej idealnej dziewczyny, ale wiem jedno - solary mnie nie podniecają, bo po co mi dziewczyna, która za kilkadziesiąt lat będzie miała raka skóry.
Znam pare dziewczyn, które są brzydkie i zachowują sie jak cnotki (nie żebym miał coś przeciwko tylko lepsze określenie mi nie wpadło do głowy) i zastanawiam się czy zachowują się tak same z siebie czy nie mają wyboru.

Pawel93_fw

Tak dokładnie jest.Prawdziwe pięknosci ,dziewczyny wartościowe nie bywają byle gdzie i byle z kim.Ja nie jestem ani ruda,ani blond :> Chociaż teraz można wszystko zrobic z fryzurą.Ależ oczywiście,każda dziewczyna jest inna,jedyna w swoim rodzaju.Glówna bohaterka Alisson,była bardzo atrakcyjna,ale nie posiadała żadnych życiowych wartosci.Na dłuższą metę nie wystarczy sama uroda.Każda dziewczyna ma wybór,to od niej zależy jak będzie się zachowywac.

Isiaczek

Zgadzam się nie ma litości dla takich bez-mózgów którzy znudzeni życiem szukają rozrywki w slamsach i jeszcze bardziej utwierdza to w przekonaniu ze amerykanie maja za dużo kasy i im się od tego p.ierdoli w głowie, jakby im tak starzy zabrali kasę i na kilka miesięcy oddani do jakiejś biednej rodziny żeby zobaczyli jak tak jest to z podkulonym ogonem wrócili by do domu.

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

popieram w/w komentarz. te die laski to glupie dzivki ale generalnie film dobry

ocenił(a) film na 10
staszek_peszko

wydaje mi sie że wszystko mogłoby się dobrze skonczyć (tzn blondyne wybzykaliby wszyscy po kolei ) i powiedzmy 'przeżyły by to',
alee ja sie lasce nie dziwie jak gościu jej sie w tyłek wpakował z rozbiegu (i to dosłownie!)... to oczywiste że seks analny zaczyna sie uprawiac delikatnie i z nawilzeniem (w postaci np żelu) bo inaczej to nie dość , ze boli to jeszcze dochodzi do uszkodzen naczyń krwionośnych..
i wydaje mi sie, że zdecydowanie nazwałabym ten seks grupowy gwałtem.. mimo wszystko...

użytkownik usunięty
staszek_peszko

Przecież właśnie o to chodziło, by pokazać jakiego szoku doznają naiwne, rozpieszczone panienki z dobrych domów po wcieleniu swoich fantazji rodem z TV w życie.
Zresztą, nie tylko takie panienki są naiwne ... ich koledzy bawiący się w ''gangsterów z getta'' i rozbijający przy tym fury zakupione przez dzianych tatusiów, są równie zabawni...

ocenił(a) film na 5
staszek_peszko

Himalaje bezmyślności, wręcz głupoty wieku dojrzewania 5/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones