PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281736}

Art of Fighting

Ssa-woom-eui Gi-sool
7,4 192
oceny
7,4 10 1 192
Ssa woom eui Gi sool
powrót do forum filmu Ssa-woom-eui Gi-sool

No, nie rozumiem

ocenił(a) film na 7

Miałam dać 8, ale daje 7. Zakonczenie absurdalne. Dlaczego główny bohater daje się od tak zlać? Rozumiem że z fajtłapy nie stanie sie od razu zabijaką, ale on po prostu dał sie lać. Tu, w klasie lekcyjnej dał popis walki ulicznej, potrafił wykorzystać każdą sytuację, na swoją korzyść, a pod koniec filmu już nic z tego nie potrafił zastosować? I co za idiota z tego Oh Man-su. Wymachuje nożem przed twarzą chłopaka, kiedy przyjeżdza policja, śmieje się "co oni tam krzyczą"... to wręcz proszenie się żeby go zamknęli. I co tak naprawde chodziło scenarzyście wtym filmie... że trzeb a walczyć o siebie nawet jełsi oznacza to łamanie palców? I pomysleć że ten film powstał juz po genialnym "Pustym domu". Jednak liczyłam że jego filmy będa ambitniejsze

Rola Jae Hee bardzo dobra, potrafi świetnie grac twarzą. Potrafi świetnie wyrażać wszystkie emocje tylko samym spojrzeniem. Rewelacyjna muzyka i bardzo realistyczne sceny walki.

ocenił(a) film na 5
Ruby_in_Gold

Zgodzę się ze wszystkim o czym napisałaś, ale sceny walko nie były według mnie zbyt realistyczne. Zobacz sobie "Spirit of Jeet Keun Do". Tam aż ciarki po plecach przechodzą podczas walki na koniec filmu.

ocenił(a) film na 7
Dynablaster

ok dzięki za cynka, przy najbliższej okazji obejrzę

ocenił(a) film na 7
Dynablaster

Widziałam ten film, nie pamietam już dokładnie tego filmu, ale sceny walki nie zrobiły na mnie jakiegos piorunującego wrażenia, bardziej warstwie emocji

ocenił(a) film na 5
Ruby_in_Gold

Gdyby każdemu podobało się to samo, to byłoby nudno :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones