PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9740}

Stań przy mnie

Stand by Me
7,6 34 297
ocen
7,6 10 1 34297
7,7 17
ocen krytyków
Stań przy mnie
powrót do forum filmu Stań przy mnie

AAH!

ocenił(a) film na 6

znacie to uczucie, kiedy będąc dzieckiem obejrzeliście jakiś film, który pamiętacie do dziś,
nie mieliście pojęcia z którego roku, jaki tytuł, ani kto tam grał, a po kilku latach go
znajdujecie? BINGO KUR*A! czuję się spełniony. :D

ocenił(a) film na 10
nertolicious

znamy, znamy. niesamowite uczucie!

ocenił(a) film na 7
MademoiselleKa

Ja go odnalazłem dzisiaj czytając powieść Kinga. Fragment z pijawkami upewnił mnie w przekonaniu, że to na pewno była ekranizacja "Ciała" ;]

użytkownik usunięty
dead_kenny

miałem to samo! dokładnie z tym samym fragmentem! fajnie, że tak dużo ludzi pamięta i mile wspomina ten film i opowiadanie! :)

ocenił(a) film na 9
nertolicious

też to znam , a ten film gdzieś miałem w podświadomości ... i się znalazl...

ocenił(a) film na 7
nertolicious

Miałem to samo, genialne uczucie. Strasznie się podnieciłem gdy okazało się również ze ten film jest na podstawie opowiadania Kinga, gdyż pisarz ten jest jednym z moich ulubionych. ;]

nertolicious

Właśnie doznałem tej ekstazy :)...a wszystko dzięki odcinkowi Family Guy 715 ;)

ocenił(a) film na 9
nertolicious

Uczucie znane. Jak byłam dzieckiem to obejrzałam fragment filmu "Podwójne życie Weroniki", a konkretnie scenę, gdy mężczyzna opowiada tytułowej bohaterce bajkę o dwóch dziewczynkach, które urodziły się tego samego dnia. Po wielu latach oglądałam ten film znowu i pod koniec poczułam się jakbym odkryła coś ważnego.

ocenił(a) film na 10
nertolicious

Ano uczucie znane :D Doznałem go czytając książkę Kinga. I nagle olśnienie :D

ocenił(a) film na 7
nertolicious

dokładnie tak!:) i to jeszcze przez przypadek:)

ocenił(a) film na 10
nertolicious

Trafiłeś w sedno ;) Widzę, że nie jedna osoba tak miała. Również przeczytałem książkę i scena z pijawkami mi zapadła w dzieciństwie w pamięć. Świetny film, jak dobrze poczuć się jeszcze raz dzieckiem oglądając ten film, beztroskie, poznawcze i przygodne dzieciństwo. Muzyka idealnie wkomponowana w nastrój filmu, jedna z lepszych adaptacji książek. ;)

leonidas89

TAAAAAK! własnie teraz go znalazłam a oglądałam go z 8-9 lat temu :D :D

ocenił(a) film na 9
nertolicious

Miałem możność przezycia tego jakże dziwnego uczucia za co jestem szcesliwy:) osttanio przezylem te uczucie nawet pijąc po 10 latach frugo:)

ocenił(a) film na 6
nertolicious

Od kilku lat szukam pewnego filmu ale nie mogę go odnaleźć, pamiętam jak oglądałem go za dzieciaka i była tam scena jak chłopak ( chyba jeździł na wózku) miał zażyć leki ale wziął tabletkę do ust i ją wypluł, były tam też inne chore dzieci. Może ktoś kojarzy o jaki film może chodzić?

ocenił(a) film na 6
Kanamonto

a jeszcze jakieś szczegóły pamiętasz? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones