PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670621}

Stacja kosmiczna 76

Space Station 76
5,0 2 956
ocen
5,0 10 1 2956
Stacja kosmiczna 76
powrót do forum filmu Stacja kosmiczna 76

Starzy, tj. pamiętający albo lata '70 albo filmy z tamtego okresu : ) Dla mnie zorientowanych - informacja ważna - to jest pastisz. Humor - mistrzowski. Niestety, nie dla każdego. Bohaterowie bez przerwy jarający szlugi, albo mama która karmi piersią dziecko i popija przy tym winko bawią, jeśli się rozumie, jaką ewolucję przeszedł świat od tamtego czasu. Polecam starszym użytkownikom telewizora : )

ocenił(a) film na 9

Podpisuję się w 100% Moja córka (15 lat) myślała, że to jakaś staroć i wszystkiemu się dziwiła. To jest film dla osób, które znają tamte czasy.

ocenił(a) film na 4

Uwielbiam stare kino s-f ale niestety ten film mnie nie bawi. Niewiele ma do zaoferowania poza bardzo dobrą oprawą i kilkoma fajnymi pomysłami. Wszystko co ciekawe w tym filmie zawiera się w pierwszych 15 minutach i ostatniej sekwencji. Reszta filmu jest zwyczajnie nudna i bez znaczenia. Ciekawy ale zmarnowany pomysł.

ocenił(a) film na 7

To, że film jest utrzymany w konwencji kina s-f lat 70 jest sprawą drugorzędną. Albo raczej jest to o tyle ważne, że dzięki pewnym uproszczeniom z jednej strony i przerysowaniom z drugiej można było zwrócić uwagę na to, o czym ten film opowiada. O relacjach międzyludzkich, samotności, potrzebie miłości.. Bardzo ciekawy film, który skłania do przemyśleń.

"mama która karmi piersią dziecko i popija przy tym winko bawią, jeśli się rozumie, jaką ewolucję przeszedł świat od tamtego czasu" Chyba na gorsze?

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się. Świetna konwencja, choć sama treść dla mnie trochę za "miękka". Przydałoby się więcej dramatyzmu i pikanterii. No i te wszędobylskie papieroski... Klasyka!

ocenił(a) film na 3

Też uwielbiam stare kino s-f, nowe również. Ale to co oferuje ten film jest niestety miałkie i nijakie. Nawet w kategoriach pastiszu nie można tego traktować. Co tu jest pastiszem? Że młoda matka karmi piersią dzieciaka popijając winko z fajeczką w ręku? I zgodzę się, że film jest o samotności, potrzebie bliskości, miłości... ale całość jest tak boleśnie nudna, że mimo iż film trwa tylko 1,5h (w dzisiejszych czasach to krótki film) - nie mogłem się doczekać końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones