PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277740}
5,5 71
ocen
5,5 10 1 71
Stalin Człowiek dla społeczeństwa
powrót do forum filmu Stalin - Człowiek dla społeczeństwa

Z potwora robią człowieka. W tym Bollywood widać bardzo im się nudzi

ocenił(a) film na 10
__luthien__

Jak możesz pisać takie rzeczy?
Chiranjeevi to znany i uznany aktor tollywoodzki!
Zagrał świetnie, na bardzo wysokim poziomie.
Gdzie Ty widziałeś / widziałaś tam potwora?
Boże, tak to jest jak laicy idą na bolly / tolly do kina, albo co gorsza oglądają ściągnięte z netu.
Pozostań sobie przy hamerykańskich gniotach, dobrze Ci radzę. Indii nie dotykaj.

__luthien__

Stalin jest uważny za potwora tylko w Polsce, w Rosji to genialny dowódca wojskowy, reformator gospodarki i społeczeństwa, aż wierzyć się nie chce prawda?

ocenił(a) film na 8
Aniszon

a widzieliście wy ten film? bohater ma to imię bo jego ojciec był komunistą, cały film nie ma nic wspólnego ze Stalinem i komunizmem...swoją drogą dobry tollywoodzki (a nie bollywoodzki) film

Aniszon

Dlatego pewnie że mordował obywateli własnego kraju i doprowadził do załamania gospodarki.

Aniszon

Wiesz jakie on piekło zgotował zwykłym Rosjanom, to nie wypisuj bredni że zreformował ZSRR, tak reformował rolnictwo że zagłodził 15 milionów ludzi na dzisiejszej Ukrainie.

Aniszon

Tak zreformował gospodarkę że kilkanaście milionów ludzi umarło z głodu

ocenił(a) film na 1
__luthien__

Aniszon ty chyba sobie zartujesz!!!! za bohatera w Rosji uwazaja tylko nieliczni !!!! fakt mowią ze potrzebują twardej ręki ale nie tyrana

Naifu666

Wiem, że to nie jest miejsce na takie dyskusje, ale to co wpisałam w moim poprzednim poście powiedziała usłyszałam na jednym z wykładów (studiuję filologię rosyjską), moja wykładowczyni powiedziała, że w Rosji w ubiegłym roku przeprowadzano plebiscyt na ich najwybitniejszą postać i Stalin kilkakrotnie w czasie głosowania zajmował 1 miejsce.

Aniszon

Tak, to prawda ale wynika to m.in z innej mentalności Rosjan. Są oni wychowywaniu w przekonaniu, że ich kraj jest imperium a dobry przywódca to taki, za czasów którego kraj odnosi triumfy. Stalin takim był, a że przy okazji wymordował miliony niewinnych ludzi, no cóż...

Ellina

Tak w ogóle to Rosyjska cerkiew prawosławna chyba z rok temu chciała ogłosić Stalina świętym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones