PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=915}

Stalowy gigant

The Iron Giant
7,7 30 282
oceny
7,7 10 1 30282
7,0 7
ocen krytyków
Stalowy gigant
powrót do forum filmu Stalowy gigant

Oglądałam go kilka lat temu, miałam go od dawna i byłam przekonana, że jest do kitu... Nic bardziej mylnego! Wzruszający, wspaniały i niesamowity film ^^
Film należy oceniać jak drugiego człowieka - po dokładnym poznaniu go ^^

ocenił(a) film na 8
elfka77

Dokładnie!!!! Zgadzam się w 100%!!!!! Film po prostu rewelacyjny!!!!

ocenił(a) film na 7
Karola

Zgadzam się z Wami ;) Bardzo dobry film animowany - świetny i niezwykły.

ocenił(a) film na 9
elfka77

a co Ci się nie podoba w tytule?

Kamecha

Co się nie podoba w tytule? Jego prostota, od razu wiadomo o czym jest,
wszystko podane jak na tacy, nie zachęca specjalnie do obejrzenia filmu.
A sama bajka - bezbłędna.

ocenił(a) film na 9
benek_4

tja... wg was tytuł powinien pewnie brzmieć "siła przyjaźni" albo "dziecięce marzenia"

ocenił(a) film na 10
Kamecha

Może "Blaszany gigancik" albo "srebrny robocik" ? Litości. To nie bajka, tylko film animowany.

elfka77

Ludzie narzekają na wszytko, dubbing, LGBT, że mówi się do filmu bajka, narzekają też na Pixara, a teraz okazuję się że nawet tytuły filmów im przeszkadzają! No w jakim ja kraju muszę żyć!

Dubbingorozec

To było wiele lat temu, byłam dzieciakiem, więc proszę o wybaczenie:D

elfka77

No dobra ^^ Ale w sumie śmiesznie jakby ktoś np: Pomyślał że w głowie się nie mieści, to nwm jakiś kryminał xD

Dubbingorozec

Haha, dokładnie xD Nie wiem co wtedy miałam w głowie. To było tak, że znajomy rodziny prowadził wypożyczalnię i pożyczał mi i rodzeństwu bajki, mogliśmy je sobie trzymać dłużej, i jakoś "Stalowego giganta" zawsze odkładałam na później. A gdy w końcu go z rodzeństwem włączyliśmy, to przepadłam i przepłakałam całe zakończenie. Nigdy więcej już nie oceniałam niczego po tytule czy okładce:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones