PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=915}

Stalowy gigant

The Iron Giant
7,7 30 307
ocen
7,7 10 1 30307
7,1 8
ocen krytyków
Stalowy gigant
powrót do forum filmu Stalowy gigant

Odnaleziony!

ocenił(a) film na 10

Dawno, dawno temu...
Tak! Tak właśnie zaczyna się moja opowieść! Nie ukrywam, że nie jestem zbyt starą osobą, tak więc oglądałem tą bajkę w czasach, z których niewiele pamiętam. Jedyne co mi utkwiło w głowie to to, że bardzo polubiłem tenże właśnie film. Nie pamiętałem tytułu. Pamiętałem jedynie fabułę i pojedyncze sceny. Pamiętam też swój zawód, kiedy usłyszałem, że nie będzie drugiej części.
Ale przechodząc do sedna mojej wypowiedzi: od kilku lat dopytywałem się wszystkich o tytuł, lub chociaż jakiekolwiek wskazówki na temat tego filmu. Ba! Opowiadałem nawet bardzo dokładnie wszystko co się działo!
Ciężko wyobrazić sobie jaka radość zagościła w mym sercu, kiedy przypadkowo przeglądając jakąś stronę trafiłem na okładkę tego filmu!
Chciało by się rzec: no ja pi*dole! Tyle czasu Cię szukałem... <chlip z łezką wzruszenia w oku>

jestem_bogaty

Ja też dowiedziałam się o tytule filmu po kilku latach, gdy właśnie niedawno ktoś podesłał mi link do najlepszej scenki z filmu na yt :). Cóż za radość, niesamowite uczucie! :)

ocenił(a) film na 10
jestem_bogaty

Kochani! :) Właśnie w tym momencie przeszukując filmy animowane, znalazłem również moją ulubioną bajkę z dzieciństwa! Cóż za oromna radość. Podzielam Waszą opinię i liczę, że więcej fanów znajdzie ten cudowny film. Pozdrawiam i pędze go pobrać! :)

ocenił(a) film na 10
jestem_bogaty

Jeżeli druga część miała być tak zrobiona jak te z Disney'a, to ja podziękuję. Szkoda, że nie robi się już takich bajek :(

ocenił(a) film na 9
DreamerDream

Dokładnie to jeden z najlepszych filmów animowanych wszech czasów i długo takiego nie będzie.

ocenił(a) film na 8
Ascar

Na liście The Online Film Critics Society's Top 100 Animated Features of all Time z 2010 zają 5 miejsce ale w popszednich latach był chyba na 2 :) Właśnie poraz pierwszy obejrzałem i jak na amerykańska animacje naprawdę dobry !

jestem_bogaty

ja miałem 8 lat jak byłem na tym z klasą w kinie i tutaj całe dziecińśtwo mi wróciło jak go golądnąłem znowu po tylu latach ;)

ocenił(a) film na 8
jestem_bogaty

Wczoraj nareszcie obejrzałem ten film w całości. Piękna animacja.

ocenił(a) film na 9
jestem_bogaty

zadziwiająco dobry film, nie wiem z jakiego powodu jest taki zapomniany. I do tego najlepsza rola Diesla.
Tylko czysty przypadek, że obejrzałem go od połowy, nie mając nic do roboty na tv puls i nie żałuję tego doświadczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones