PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=915}

Stalowy gigant

The Iron Giant
7,7 30 306
ocen
7,7 10 1 30306
7,1 8
ocen krytyków
Stalowy gigant
powrót do forum filmu Stalowy gigant

Oglądałem to kiedyś w TV ...sądząc po tym, że film puszczaja w zwyklej TV nie spodziewalem sie niczego nadzwyczajnego...grubo sie jednak mylilem:) Film naprawde bardzo dobry...wzruszająca historia o przyjaźni to lubię ...Polecam

JeanPaul

Popieram. Film naprawdę wspaniały i wart obejrzenia, nie tylko przez młodsza wdownię.
Polecam. A wrażliwym proponuję paczkę chusteczek na seans. Mi się przydały.

JeanPaul

Na pierwszy żut oka można powiedzieć że to film dla dzieci.
Ale nie...
Ten film jest dla całej rodziny i sądzę że nawet najbardziej zatwardziali dorośli zauważą wyjątkowość tego filmu.
jak dla mnie to piękna ekranizacja.
Film przedstawia niezwykłą przyjaźń, cudowne...
W tych czasach ciężko zauważyć takie filmy...
Kiedyś mało co sie nie popłakałam...;)

ocenił(a) film na 9
Valentine___

Uniwersalny film o przyjaźni, a przede wszystkim obraz jest cholernie mądry, co staje się rzadkością w obecnym kinie animowanym z Hollywood.

JeanPaul

Pamiętam jak byłem na nim w kinie z całą klasą (tradycyjny klasowy wypad do kina :)). W momencie kiedy tytułowy Gigant zrobił użytek ze swojej broni widząc skutki szarży wojska (zabita sarna?) cała sala zaczęła klaskać. Takie emocje wywołał ten film.

JeanPaul

no, moze nie od razu wzruszajacy, ale, hmmm, wielki:) niezwykla historia o tym, jak w obliczu nieznanego, ale niekoniecznie zlego, sami mozemy byc dla siebie zagrozeniem. jest to troszeczke satyra na filmy s-f lat 50 klasy b i nizej, ale takze na narod, ktory najzwyczajniej boi sie tego czego nie zna i zamiast to poznac, probuje to zniszczyc. no, rozczulilem sie chyba zbytnio:) krotko - warto, warto i jeszcze raz warto!

ocenił(a) film na 7
JeanPaul

Pamiętam go jak kiedyś leciał na tvnie. Film naprawdę niesamowity
Pozdrawiam

Lord_Farquaad

ogladałam jka miałam 4 lata wtedy nic ciekawego w nim nie dostrzegłam ale teraz mnie poruszył ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones