PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=915}

Stalowy gigant

The Iron Giant
7,7 30 258
ocen
7,7 10 1 30258
7,0 7
ocen krytyków
Stalowy gigant
powrót do forum filmu Stalowy gigant

zimna wojna ???

ocenił(a) film na 9

film świetny, czekam na drugą część, rezyserzy sobie zostawili czytelną furtkę :) , mój synek 7-letni ogląda ten film conajmniej raz w tygodniu.

Femi

Niestety, minęło tyle czasu, a jak drugiej części nie było, tak dalej nie ma.

wilczekstepowy

Prędzej spodziewałbym się teraz aktorskiego remake .

buterfly

Nie miałbym nic przeciwko temu. I właściwie to aż dziwne, że w epoce Transformersów itp, nikt nie kwapi się aby sięgnąć po "Stalowego Giganta". ;)

wilczekstepowy

Też nie mam nic przeciwko temu- Choć osobiście nie chciałbym żeby przypominało ''Transformerów'' a bardziej ''Na skraju jutra'' :)

buterfly

Racja, też bym nie chciał żeby przypominało "Transformersów" ale na bazie popularności tego filmu można by było "wkręcić" "Stalowego Giganta".

ocenił(a) film na 10
Femi

na prawdę Femi twój post jest z 2002 roku ?! i Twój synek teraz ma 18lat ?! Szkoda, że nie ma drugiej części byłoby wiele efektów :)

ocenił(a) film na 8
PollyPrist

to jest dopiero historia :D

ocenił(a) film na 8
Femi

Tak, jak ja miałem 7 lat, albo coś koło tego (to był również 2002 rok), też oglądałem tą bajkę bardzo często, ale później zlikwidowali wypożyczalnię i obejrzałem po raz kolejny dopiero dzisiaj :)

użytkownik usunięty
doliwaq

Uprzejmie informuję iż dnia dzisiejszego na tzw "zatokę piratów" trafiła wersja reżyserska tej bajki. W ogóle nie wiedziałem że taka istnieje :o
Jestem bardzo ciekawy jakie są różnice z oryginałem, jakie sceny zmieniono bądź dodano. Niestety napisów polskich brak, ale są angielskie. Bardzo prawdopodobne że zmieniono samo zakończenie, mam takie przeczucie.

Gdyby ktoś szukał, to wystarczy wklepać w google "The.Iron.Giant.1999.Directors.Cut.1080p.BluRay.AC3.x264-ETRG".

ocenił(a) film na 8

Dzięki za cynk! Kiedyś się obejrzy.

Femi

Z tego co wiem książka nie ma drugiej części, więc czemu film miałby mieć?

Femi

Ożesz kurde ten post ma 21 lat.

ByrekK

A synek prawie trzydziestkę ma i drugiej części z ojcem do dzisiaj się nie doczekali :)

ByrekK

Już 22 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones