PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 890
ocen
7,2 10 1 62890
7,7 21
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

Świetny film akcji

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra sensacja na wysokim poziomie aktorskim i warsztatowym. Zrealizowana z
rozmachem, odpowiednim tempem i ciekawą muzyką.
Film trwa prawie dwie godziny, ale wciąga bez tak, że nie widać upływającego czasu.
Film oceniam na mocną "8".
Na wieczorny zimowy seans w sam raz.
Pozdr:-)))

dajmian

jak dla mnie maksymalnie 6/10. Nie jest zły ale jakiś taki bez tempa, zwroty akcji też raczej przewidywalne. Gra aktorska poprawna ale postacie nie dawały szans na aktorskie popisy. Reżyser - sprawny rzemieślnik bez błysku.Film do obejrzenia jeden raz i zapomnienia. Pozdr

ocenił(a) film na 6
bagrov

ja też jakieś 6/7, kilka zarzutów, w tym strasznie przesłodzona rola/gra Rachel MaAdams

ocenił(a) film na 8
EK28

Czy Rachel McAdams zagrała tzw słodką idiotkę wątpię, w większości filmów w których występuje wygląda jak mała słodka dziewczynka - ma taki wizerunek i co na to poradzi ?. Co do filmu oglądało się go sprawnie, fabuła trzymała się kupy zresztą osobiście przypadają mi do gustu thrillery polityczne. Film można by rzecz a la Michael Clayton tylko o wiele wiele bardziej dynamiczny i sprawniej zrealizowany. Ode mnie dostaje 8 z lekkim minusem.

ocenił(a) film na 6
Grand23

@"Co do filmu oglądało się go sprawnie, fabuła trzymała się kupy"
właśnie nie jestem przekonana - na początku filmu, po rzekomym samobójstwie asystentki Collinsa, to właśnie Collins naprowadza Cala na jej zabójstwo, czyli ostatecznie sam się wkopał? Ponadto np. scena na parkingu - "dyskusja' bezwzględnego zabójcy z Calem. Od kiedy to tacy zabójcy dyskutują.
Też lubię thrillery polityczne, ale ten mnie jakoś nie przekonał. Moim zdaniem trochę niedociągnięć.

ocenił(a) film na 8
dajmian

Zgadzam się że świetny film (choć nie koniecznie akcji).
Dobry thriller sensacyjno polityczny nie pozbawiony paru błędów.
Ogólnie dobra gra aktorska, świetne zrównoważenie treści i akcji, zwroty sytuacji, daję ocenę 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones