PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 962
oceny
7,2 10 1 62962
7,7 21
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

- ciało zidentyfikowano na podstawie identyfikatora, stanęła w miejscu gdzie nie było obrazu z kamer...zbyt dużo zbiegów okoliczności. Dobra oglądam dalej.

ocenił(a) film na 8
Barfly

Ciężko się pomyliłem, pewnie z racji tego że zawsze szukam w tego typu filmach zaskakujących twistów. Twist był, lecz nie taki jakiego się spodziewałem co dobrze świadczy o scenarzystach "Stanu gry". Sam film bardzo dobry, swoisty hołd oddany dziennikarstwu. 8/10

ocenił(a) film na 8
Barfly

tak samo pomyślałam przez chwile :)

Barfly

film w sumie mało zaskakujący ( prócz końcówki) ale chyba w tym rzecz, że spodziewamy się po takich filmach wszelkich przekrętów i taki oto tutaj problem- przekornie to wyszło ale, wyszło;)

Barfly

Nie wiem jaką Wy macie frajdę w takim ciągłym uporczywym próbowaniu przewidzenia zakończenia. Też mi się czasem zdarzy domyślać, ale nie stawiam sobie tego za cel jak w grze komputerowej.

Zginie, nie zginie. Zginie jestem pewien. No oczywiście umarł, jaki ten film cienki.
Zabił on, tak jestem pewien. Nie, to nie on. Kurde nie trafiłem. Film jest ekstra.

krzysyek

Ja też tego do końca nie rozumiem. Wolę przeżywać film, a nie zastanawiać się co będzie dalej, jak się skończy... Chociaż może to zależy od typu filmu.. W thrillerach nie sposób trochę nie przewidywać..

ocenił(a) film na 6
krzysyek

To już taki odruch bezwarunkowy. Wiem coś o tym.
Kiedy jestem w trakcie filmu mój umysł analizuje wszystkie możliwe zakończenia, od najbardziej do najmniej prawdopodobnych. Przez to mało filmów tak naprawdę może zaskoczyć :/ Chyba po prostu od ich przesytu.

Barfly

No i przekozaczyłeś kolego :) Swoja drogą trzeba być kiepsko obeznanym w kinematografii, zeby nie zorientowac sie jakiego typu film sie oglada. To thriller polityczny a nie kryminał spod znaku "zabili go i uciekł."

ocenił(a) film na 8
sever

I Sonia nie miała większego sensu w tej opowieści żywa :) Jedynym zaskoczeniem jest nieumoczenie żony.

edi_nie_oglada_filmow

Prawda. Mnie tez sie w pewnym momencie wydawalo, ze zona nie jest czysta.

ocenił(a) film na 8
sever

Trochę Della też w trakcie seansu traciła sens jako bohaterka.

ocenił(a) film na 8
edi_nie_oglada_filmow

Przepraszam za wygląd tego posta - chyba trzeba iść spać.

edi_nie_oglada_filmow

Fajnie jakby to była Sonia Bohosiewicz :lol:

ocenił(a) film na 8
edi_nie_oglada_filmow

Skąd żona znała dokładną kwotę, jaką Sonia dostawała za "donoszenie" na temat Collinsa? Te 26 tys.$ miesięcznie?

ocenił(a) film na 5
Barfly

Dzięki k***a wielkie za spoiler w temacie przed filmem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones