PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 965
ocen
7,2 10 1 62965
7,7 21
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

Nie uważacie, że ostatnia scena jak Cal McAffrey pisze gorącego niusa była niesłychanie
komiczna? To tak jakby człowiek obierał jabłko i 20 ludzi patrzyło się ze łzami w oczach na
odpadające z niego skórki.

Film dobry, dla flegmatyków z pazurkiem.

6/10

użytkownik usunięty
Misiacki

Nie rozumiem. W tytule tematu piszesz "Nie warto" a w temacie, że film dobry. Wychodzi na to, że filmów dobrych oglądać...nie warto :)
Co do ostatniej sceny, podzielam Twoje zdanie - mogło to też wyglądać tak, jakby Crowe po raz kolejny zbawił świat w zamian jedynie za wdzięcznosć ocalonych. I jeszcze akcja w której policja zjawia sie w ostatniej chwili i ratuje Crowa strasznie szablonowa. Fakt, że wcześniej ją wezwał, ale to takie rozwiązanie na siłę.
Ogólnie jednak film świetnie zrealizowany i zagrany, ciekawa, skomplikowana fabuła trzyma w napięciu, z jednoczesnym zachowaniem realiów - co akurat niektórym się nie podoba, bo woleliby więcej akcji. Ale im więcej akcji (z których bohater uchodzi z życiem w ostatniej chwili, a tak zazwyczaj bywa) tym film jest mniej wiarygodny. Jak dla mnie bardzo dobry - w swoim gatunku i nie tylko.

Początek Twojej wypowiedzi godzien stanowiska redaktora naczelnego w SE.
Nie warto bo w filmie przelewa się flegmą, momentami jaskrawo szarą.
(ale)Dobry, dla pasjonatów, flegmy.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Misiacki

E tam, zaraz dla pasjonatów flegmy - przecież w tym filmie dużo się dzieje...może problem tkwi w tym, że oglądanie go wymaga większego skupienia. A tak na marginesie - bardzo często i dość nieumiejętnie stosujesz znaki interpunkcyjne, stąd mogą wynikać niezrozumienia. No i dziwnie brzmi to "Nie warto" w kontekście oceny 6/10, co znaczy że jest niezły. No ale może się i czepiam :) Pozdrawiam.

Bo.Mnie.Flegma.Zalewa. 6/10 oznacza, że film ma 6/10, a nie że jest "niezły" (równie dobrze wydawca serwisu pod oceną 6/10 mógł napisać "Ziemniak"). Według mnie film był dobry ale dla miłośników kina kategorii "o Jezu on napisze o tym w gazecie!", nie dla mnie.
Więc ocena 6/10 -"Ziemniak" w moim odczuciu jest obiektywna i jak najbardziej uczciwa.

ocenił(a) film na 7

Pozdrawiam "flegmatyków z pazurkiem" :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones