PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 864
oceny
7,2 10 1 62864
7,7 19
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

Film obejrzałem, oceniłem oczywiście, ale zastanawia mnie jedna rzecz (o ile mogę zapytać bo nie chciałbym zostać werbalnie pobitym) kiedy amerykańscy dziennikarze śledczy śpią? Pytam (o ile mogę zapytać bo nie chciałbym zostać werbalnie pobitym) bo sam stosunkowo długo sypiam i chciałbym ten proceder zdecydowanie ukrócić.

arturtl

Amerykanie nigdy nie śpią i nie chodzą do ubikacji ;)

zabok7

dla mnie niesamowite bylo to ze w jeden dzien potrafili sprawdzic tyle tropow co normalnie zajeloby minimum kilka dni ;)

ocenił(a) film na 8
arturtl

Oni biorą tyle pigułek, że im się nigdy nie chce spać. :)

ocenił(a) film na 8
arturtl

It's only a movie :)

arturtl

Adrenalina, kofeina ,tauryna , ..i może inne "ina" (Amfetamina ?) ..sprawiają że czas spania można radykalnie skrócić, sam sypiam po 4-5 godzin dziennie to wiem coś o tym a w życiu kawy ani "tigerów" nie piłem..

arturtl

czas jest pojęciem względnym

Na studiach spałam średnio 6-7 h, bywały dni, gdzie sen skracał się do 4-5 h. Bardzo często kładłam się spać o 4 albo 5 nad ranem. /teraz gdy pracuję z trudem udaje mi się, to 6 h wyrobić, jest jednak niezbędne, żebym trzeźwo myślała i nie zawalała swoich obowiązków... moja rada: jeśli się da, próbuj spać w ciągu dnia (chociaż 1 h), to się przydaje, gdy potrzebujesz dłużej posiedzieć w nocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones