PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679533}
3,8 475
ocen
3,8 10 1 475

Star Trek: Renegades
powrót do forum filmu Star Trek: Renegades

Ściągłem sobie właśnie wersję angielską i po oglądnięciu paru minut i reszty na przewijaniu wywaliłem do kosza. Efekty jak zrobione na Amidze 500 coś ala filmy z wytwórni gniotów Asylum które puszczają na tele5 i tv4. Fabuła nie wiem bo nie chciało mi się brnąć przez angielską wersję w tym wypadku poczekam na wersję z lektorem, wizyta w kinie na tym filmie to wywalone pieniądze w błoto.

szesciopak

Podejżewam że w kinie tego nie zobaczysz to jest FanFilm a nie produkcja komercyjna Byś poczytał byś wiedział :D Efekty jak piszesz ale jeżeli idzie o fabułę nie powiem JJ Abrams czy jak mu tam by się nie powstydził choć parę szlifów by się przydało.

orion1982

Jak na fanfilm to zadziwiająco sporo w tym filmie jest aktorów z oryginalnych Star treków. No.. Może nie aż tak dużo, ale kilkoro jest.

szesciopak

Dwugłowy rekin kontra Godzilla :-):-):-)........ ubawiłem się do łez.... Swoja drogą ci goście od wymyślania tytułów chyba w piętkę gonią . O poziomie "artystycznym" wyż/wym dzieł nie wspominam...

ocenił(a) film na 10
szesciopak

Po 1: to film stworzony przez fanów dla fanów. Po 2: Wiadomo ze budżetu nie mieli z 500 milinów zielonych to i efekty takie jakie są. Po 3: Ważna jest Historia a nie efekty.

micp_142

W mroczne widmo wpletli świetne efekty, był super szybki montaż, ale film skutecznie zniechęcił mnie do oglądania następnych epizodów :)

micp_142

Nie tylko przez fanów. Są tu aktorzy z oryginalnych wcześniejszych star treków.

ocenił(a) film na 10
AJGOR_2

Bo zgodzili się zagrać, proste

micp_142

A ja nie mówię, że ich zmuszono :) Ale że nie tylko kręcony przez fanów.

AJGOR_2

Chociaż fakt, że jest totalnie amatorski :)

micp_142

A w ogóle przecież ten film reżyserował Volkanin, to nie wiem, czego się po nim spodziewaliście. Humoru? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones