PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 653
oceny
6,6 10 1 49653
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

Scenarzysta "Star Trek Into Darkness" potwierdził to ("I think that we would be incredibly stupid to not use him again") w wywiadzie dla strony HeyUGuys:
http://www.heyuguys.co.uk/damon-lindelof-says-he-already-knows-the-bad-guys-and- key-plot-points-of-star-trek-iii/

ocenił(a) film na 6
ziomal0906

Z jednej strony fajnie, ale wolałabym, żeby zostawili go w spokoju. Niech sie chłopak wyśpi ;) Chcę Klingonów!

ocenił(a) film na 5
diana6echo

Spokojnie, na pewno będą Klingoni. Nie po to ich pokazali przez chwilę, żeby nie pociagnąć tego tematu.

ocenił(a) film na 6
True_Q

Volkan pokazali.... i zniszczyli im planetę i został Spock wraz z kilkoma niedobitkami.... mam słuszne obawy co do przyszłości Klingonów ;]

ocenił(a) film na 5
diana6echo

Nie można odmówić logiki (Wolkańskiej?) Twojemu rozumowaniu ;) Wydaje mi się jednak, że zbyt dużo wysiłku włożyli w "design" nowych Klingonów, żeby ich nie wykorzystać w większym wymiarze czasowym. Stawiam, że będą głównym szwarcchatakterem w następnym filmie.

ocenił(a) film na 6
True_Q

Mnie jakoś ci nowi Klingonie nie pasuję. Nie są źli, ale to nie to samo co stary dobry Worf. Nawet w stroju Floty wyglądał tak, że mógłby bez oporów zmiażdżyć komuś głowę gołymi rękoma.

ocenił(a) film na 5
diana6echo

Ja też jestem przyzwyczajony do Klingonów z czasów TNG/DS9. W tym ostatnim to się Worfa doczekać nie mogłem. No ale patrząc na historię Klingonów, to ich wygląd ewoluował od TOS do TNG. Nie to, żeby nie było mi żal, ale może małe odświeżenie nie zaszkodzi. Zobaczymy jak będą się prezentować w pełnej krasie

ocenił(a) film na 5
diana6echo

Jedyne czego na prawdę brakowało temu Klingonowi to bujna czupryna;)

ocenił(a) film na 6
True_Q

O dokładnie :P Hery muszą wrócić. Koniecznie. Chyba, że był to jakiś wygnaniec czy co, to ok, jak w Chinach: opuściłeś Zakazane Miasto, ściąłeś włosy = nie ma powrotu do domu/społeczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones