PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 658
ocen
6,6 10 1 49658
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

Film fajny ale lekki zawód jesli chodzi o fabułę. Miałem nadzieję że wybuchnie wojna ludzi z klingonami o czym była mowa w 2 części, mówili że jest nieunikniona. Wielka szkoda że nie poszli w tę stronę, potencjał był ogromny.

ocenił(a) film na 5
Gregor4567

a mi znowu się kłóci podtytuł z fabułą.. ta "nawalanka" to nie była podróż w nieznane.. myślałem że bedzie to film bardziej o odkrywaniu niż zemście i ataku na miasto.

ocenił(a) film na 8
posith

Tam gdzie byli to ostatnie "nieznane" im terytorium, przez jakiś pas meteorytów nie widzieli co tam jest. Mnie boli że jeden koles ze swoja armią jak jakaś partyzantka jest w stanie zaatakować te miasto planetę. Bardziej tu by pasowała ta wojna z Imperium Klingońskim i wielki atak ich armii. To byłoby epickie i bardziej "realne". I obrona miasta powinna być lepsza, miałem wrażenie że byli bezbronni.

ocenił(a) film na 8
Gregor4567

Istotnie, ogromna stacja kosmiczna jakby zignorowała ewentualne zagrożenie ze strony ... myśliwców... gdzieś już to widziałem. Aczkolwiek można tłumaczyć brak floty faktem że Uhura wysłała sygnał o pomoc, który Krall przekierował, rzekomo ta flota miała w tym czasie lecieć na pomoc.

ocenił(a) film na 7
Gregor4567

też się lekko zawiodłem, filmy Abramsa były mroczniejsze i poważniejsze. Miała być wojna z Klingonami, temat na epicki 3 godzinny film na miarę Star Wars no i może kontynuacje. Wojna i większy nacisk na sytuację polityczną miałyby duży potencjał. "W nieznane" to taki długi "odcinek" serialu, nowy wróg nowa przygoda i na końcu jak zawsze happy end.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones