PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 662
oceny
6,6 10 1 49662
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

https://www.youtube.com/watch?v=XRVD32rnzOw

Puchy11

Jeśli komuś nie widziały się poprzednie filmy Abramsa to teraz nie ma co szukać w Beyond dawnego Star Trek'a. Widać że Lin jeszcze bardziej pojechał po historii, wyjdzie dzieło szybkie, pełne akcji i głupot.

ocenił(a) film na 5
Puchy11

dawno nie widziałem gorszego trailera, cięcia kamery co 2 sekundy, nie można na niczym skupić uwagi tragedia, zresztą widać po marnej ilości wyświetleń i ocenie na youtube że nie tylko mi nie podpasował

ocenił(a) film na 8
Gracjanus

No plus chociaż taki, że nie ma flar. :D

ocenił(a) film na 7
pawello1200

racja, w battleship wykorzystali wszystkie jakie mieli w menu after effects :D

użytkownik usunięty
Puchy11

Star Trek: MTV...

Puchy11

Muzyka w tym trailerze jest TRAGICZNA! Nie pasuje ani do Star Treka, ani do samego trailera.

ocenił(a) film na 8
Ancient_Behemoth

To utwór z początku pierwszego "Star Treka" Abramsa. Jeśli ktoś dobrze pamięta tamten film to na pewno skojarzył. :)

pawello1200

Dla mnie to nie jest Trailer tylko Teaser. TAk żeby coś pokazać ale nikt nic nie wie o co chodzi. Więc nie mówił bym że nie będzie to prawdziwy Star Trek tylko Podróba SZYBKICH bo Jeszcze nic tak naprawde nie widzieliśmy i może być miłe zaskoczenie. A jeżeli chodzi o formę teaseru to myślę że została ona wybrana właśnie przez wzgląd na reżysera.

ocenił(a) film na 7
Puchy11

Będzie stolec.

ocenił(a) film na 7
Puchy11

Star Trek: Szybcy i Wściekli.
Bardzo kiepsko to wygląda.

Puchy11

po zwiastunie stwierdzam, że może być to najgorszy z nowszej serii star treków, ale oczywiście obejrzę, by się przekonać, że miałam rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones