PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 657
ocen
6,6 10 1 49657
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

....żeby go obejrzeć, ale czy muszę znać poprzednie częsci

remik23

Nie, absolutnie nie. Akcja rozpoczętej w 2009 serii odgrywa się w alternatywnej rzeczywistości oryginalnego "Star Treka". Poprzednie dwa filmy (2009, 2013), jak i prawdopodobnie ten, opowiadają losy tych samych bohaterów, jednak ma to niewiele wspólnego z oryginałem, a same fabuły nie są bezpośrednio powiązane, jednak występuje wiele nawiązań do części poprzednich. Mimo wszystko, zachęcam do obejrzenia wspomnianych wyżej części, gdyż, moim zdaniem, są to bardzo dobre filmy w porównaniu do filmowego uniwersum z lat 90., które marnie próbowało oddać klimat serialu na wielkim ekranie.

ocenił(a) film na 9
remik23

Musisz obejrzeć poprzednie dwie części (z 2009 i z 2013roku). Poznajemy tam bohaterów i ich relacje, przyjaźń Kirka i Spocka.

ocenił(a) film na 7
remik23

Ja obejrzałem bez znajomości poprzednich części. Nie czułem się zagubiony oglądając ten film. Pewnie coś tam straciłem jak to mówią koledzy wyżej, relacje bohaterów itp. ale według mnie spokojnie można obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
remik23

Warto obejrzeć dwie poprzednie części chociażby z tego powodu że to solidne S-F które przyjemnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones