PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 657
ocen
6,6 10 1 49657
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

serial. :)

ocenił(a) film na 8

Fajnie by było obejrzeć serial związany z tą odrębną linią czasową. :)
Bo chyba ze "starej ligi" tylko serial Star Trek: Enterprise można przypisać do tych filmów.

Ciekawe też czy w tej części zamierzają wykorzystać projekt Khana!!!!!!! do ulepszenia statków federacji? Fajnie też by było jakby pojawił się gorn w tym filmie. :)

ocenił(a) film na 5
nieznajomy43

A ja bym chciał rozszerzenie wątku Borg.

ocenił(a) film na 7
smaluu

Chyba wszystko o Borgu jest w Voyagerze wręcza za dużo... starczy go. Przydał by się inny wróg jakaś pradawna cywilizacja coś ala Mass Effct, coś czego jeszcze nie było.

ocenił(a) film na 5
sokoleokoo2

Borg to pradawna rasa ciekawy jestem skąd pochodzi.

Przydało by się coś nowego i BORG.

Dawno też nie buło serialu!!!!

ocenił(a) film na 8
smaluu

prawda, ciekawe jak borg został pokazany w odświeżonej wersji albo Gorn. :)

a co do pradawnej cywilizacji to mogą być oni http://en.wikipedia.org/wiki/Q_%28Star_Trek%29

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

To można odpuścić Q to to samo co w SG czy ci co przeszli Ascendencję więc się nie liczy ich ogólna zasada to za bardzo się nie wtrącać.

Ogólnie przydało by się coś mega innego co więcej coś co połączy wszystkich wspólnie nawet Borga aby walczyli przeciwko nim coś mega fajnego a nie żaden Q

sokoleokoo2

Niech wezma wszystkich wrogow i nastepnej czesci nie bedzie:PPPPPP
Zarcik! A niech wysila mozgi i stworza cos nowego!
Tego im zycze:)!!!

ocenił(a) film na 5
nieznajomy43

W odcinku 25 pierwszego sezonu Następnego Pokolenia był pasożyt może by ten temat pociągnąć?

użytkownik usunięty
smaluu

No właśnie. Wysłał jakiś sygnał dokądśtam i wątek w ogóle nie został dalej pociągnięty, błąd ze strony twórców!

ocenił(a) film na 5

niedawno doczytałem, że scenariusz do tego odcinka mocno zmodyfikowano. Początkowo miał być o zdradzie na wysokim szczeblu federacji, jednak odstąpiono od tego pomysłu ze względów wizerunkowych. Jak dla mnie zmiana scenariusza wyszła na plus.

użytkownik usunięty
smaluu

Cali Amerykanie. :) Niemniej, mogli to pociągnąć dalej kończąc choć w jednym odcinku, nie lubię takich niedokończonych wątków.

ocenił(a) film na 5

Mnie też ten wątek fascynuje dobry pomysł z tym wyszedł.

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Też jestem za Borgiem ;-) I żeby znów pojawił sie Khan ;-)

ocenił(a) film na 5
Szatan_z_mgly

Co do Khana, to ja nie. Chciał bym, za to bardzo bardzo obejrzeć spin-off Star Treka w całości poświęcony kolektywowi. Jak powstał. Co było przed i tak dalej. Było, by super. Od powstania do upadku.

ocenił(a) film na 5
nieznajomy43

http://www.filmweb.pl/news/Bryan+Singer+szykuje+nowego+%22Star+Treka%22-110584

i nasze modły są wysłuchiwane.

ocenił(a) film na 5
nieznajomy43

Z tego co czytam to nasze pomysły by mogli zrealizować hhehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones