PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9752}

Star Trek VI: Wojna o pokój

Star Trek VI: The Undiscovered Country
7,1 6 550
ocen
7,1 10 1 6550
Star Trek VI: Wojna o pokój
powrót do forum filmu Star Trek VI: Wojna o pokój

Łezka w oku

ocenił(a) film na 10

Niedawno przypomniałam sobie sześć pierwszych filmów pełnometrażowych i łezka mi się w oku zakręciła. Ze wszystkich rzeczy jakie kiedykolwiek nakręcono z członem "Star Trek" w nagłówku najchętniej oglądam te z bohaterami TOS. Kirk, Spock, McCoy, Scotty, Sulu, Chekov, Uhura... Z jednej strony ubolewam nad tym, że nie urodziłam się kilka lat przed nakręceniem pierwszego odcinka, a z drugiej cieszę, że mam możliwość oglądania Star Treka w nieco lepszej wersji niż te pół wieku temu. To fantastyczna seria seriali i filmów, do której zawsze będę chętnie wracać.

Właśnie wkręcam się w "Star Trek: Następne Pokolenie". Choć nic nie zastąpi Kirka i Spocka, to Picard, Data i reszta, powoli acz skutecznie zaczynają zajmować miejsce w moim umyśle :)

ocenił(a) film na 8
mionka94

Mam podobne odczucia,skończyłem oglądać TOS i właśnie te 6 filmów pełnometrażowych i się bardzo zżyłem z tą załogą,tak trudno pozwolić im odejść:).Teraz czas na The Next Generation o którym słyszałem bardzo dobre opinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones