PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877363}

Starcie

Encounter
5,8 1 419
ocen
5,8 10 1 1419
Starcie
powrót do forum filmu Starcie

Przez co ogląda go nieodpowiednia grupa odbiorców i w ogole go nie rozumie. Ludzie, którzy mało jeszcze rozumieją i doceniają. Żaden film s-f. Głęboki film o traumie wywołanej wojną. Dramat, triller. Niełatwy w odbiorze. Ciężki, inny, nocny, dobry. Dla widzów potrafiących wczuć się w innego człowieka. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
propaganya

*Mocny, nie nocny:)

ocenił(a) film na 9
propaganya

Film nie dla dzieci. Dobra gra aktorska muszę jeszcze dodać. POLECAM

ocenił(a) film na 6
propaganya

Kategoria sf paradoksalnie pomogła. Gdyby kategorią był "dramat", to założylibyśmy na starcie, że Malik jest rąbnięty. Natomiast kategoria sf sprawiła, że przez jakiś czas miałem wątpliwości, czy nie będzie jakiegoś twista, który uwiarygodni jego spiskową teorię.

ocenił(a) film na 5
per333

Ale twista nie było. Dramat dobry, ale mimo wszystko poczucie wystrychnięcia na dudka pozostaje.

ocenił(a) film na 7
Pierdman

Do tego opis na FW także nie pasuje, ale film podobny do "Leave no trace". Oba o PTSD.

ocenił(a) film na 5
Pierdman

Dokładnie tak mam. Niesmak końcówki zepsuł mi cały film.

propaganya

@propaganya Dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 7
propaganya

no ja sie szykuje na s-f a tu dramat he he ale film dobry

propaganya

Po scenie kiedy porwał dzieci w nocy po kryjomu już wiedziałem, że to nie sc-fi tylko dramat, więc przerwałem oglądanie. Jak się skończył? - standard w takich filmach tj.: na końcu zginął i dzieci płakały czy było coś zaskakującego?

propaganya

XD wstawaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones