PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96204}

Starsky i Hutch

Starsky & Hutch
6,2 31 742
oceny
6,2 10 1 31742
5,7 11
ocen krytyków
Starsky i Hutch
powrót do forum filmu Starsky i Hutch

Świetny klimat

ocenił(a) film na 8

jak w tytule - mało filmów potrafi tak wprowadzić atmosferę minionych lat. Choć fabuła troszkę trywialna (detektyw rozwiązuje sprawę dopiero jak jest od niej odsunięty), jednakże wykonanie wspaniałe, i jeszcze raz, niesamowity klimat lat siedemdziesiątych:)
aha, jeszcze równie wspaniały ford gran torino. Ten z filmu Eastwooda nawet się do niego nie umywa;P

janektankista

to jest ford torino.
nie GRAN torino.

poza tym...w filmie estwooda samochód jest o niebo bardziej klimatyczny...z charakterem.
ten wygląda jak z cyrku.

ocenił(a) film na 8
Webb

to jest Eastwood, nie Estwood:P
Ale racja, mój błąd. A co do wyglądu i klimatyczności, to rzecz gustu, mi się strasznie nie podoba malowanie muscle-cara na kolor czołgu Rudy, jak w Bullittcie na przykład. Takie auto powinno się świecić i błyszczeć:)

janektankista

Nie martw się. Miałeś rację. Samochód zarówno z filmu Eastwood jak i powyższego to FORD GRAN TORINO. Gran Torino pojawił się obok Torino w 1972 i jest to samochód z obu filmów o jakich pisałeś.

User który Cię poprawiał najzwyczajniej w świecie nie wie co pisze.

Jeśli chodzi o Forda Gran Torino to mi najbardziej się podoba rocznik 1974 (Starsky and Hutch) a rocznik 1972 (film Eastwooda) już nie za bardzo.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

O gustach się nie dyskutuje, jedynie co dodam, że jak dla mnie obojętnie który: BRAŁBYM ! ;)

Webb

Poprawiasz, a sam nie wiesz...
Auto nazywa się FORD GRAN TORINO! Ford Torino był produkowany do 1971, a Ford GRAN TORINO od 1972 do 1976.

Autor tematu miał zatem rację pisząc "ford gran torino''.

W ''Starsky and Hutch'' jest rocznik '74, a w "Gran Torino" Eastwooda '72 stąd różnica w wyglądzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones