PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30393}

Stary, gdzie moja bryka?

Dude, Where's My Car?
5,8 67 945
ocen
5,8 10 1 67945
4,8 6
ocen krytyków
Stary, gdzie moja bryka
powrót do forum filmu Stary, gdzie moja bryka?

oczywiscie dla tych co mają ogromne poczucie humoru. Ci ktorych smieszy Moliere czy fraszki Kochanowskiego zdecydowanie nie mają co tu szukać. Jak dla mnie klasyk pokręconych komedii podobnie jak "Senior Trip" czy "Eurotrip".

ocenił(a) film na 2

witam nie śmieszy mnie Moliere i mam uwazam ogromne poczucie humoru kiedys się z tego smiałam jak miałam 15 lat. Teraz (5 lat później) patrze na to i mysle co to w ogole za shit ?:D Co jest w tym śmiesznego?? To w wiekszosci bezmyslne zarty dla niewymagającego widza:D Chyba z 2 teksty mnie rozśmieszyły :D Co nie zmienia faktu ze to nie ma nic wspólnego z kinem :D 1/10 pozdro

ocenił(a) film na 8
aneczkaaap

dostać ocenę 1/10 od wielbicielki telenowel to prawie jak komplement ;)

aneczkaaap

Aaa dzieci NEO atakują... Ty myślisz, że jesteś fajna wstawiając buźkę na końcu każdego zdania? Mylisz się moja droga. Nie chciałbym widzieć Twoich komentarzy na naszej-klasie... O zgrozo. Jak dla mnie jesteś bardziej płytsza niż ten film. Z mojej strony 7/10, bo wykonał swoje zadanie... rozbawił mnie.

ocenił(a) film na 7

No jasne zarąbiście śmieszny film
Aktorzy świetni. Nic tylko się śmiać

użytkownik usunięty
Justencja

Moim zdaniem mocne 7/10
Ma śmieszyć i śmieszy.
Co do naszej-klasy to portal coraz bardziej schodzi na dół, szczególnie przez dzieci Neo którzy robią z tego drugą fotkę

Ode mnie też 7. Było pełno naprawdę głupich komedii tego typu, ale ta jest dobra.

użytkownik usunięty
NickError

A ode mnie 9/10.
Tylko Beavis & Butt-head jest lepszy, jeśli chodzi o "bezmyślne filmy". Polecam film, można się nieźle pośmiać :)
Pozdrawiam.

Fajna komedia i tyle. A ci kolesie w skafandrach, których przywódca miał fioletowy kaptur - genialne :D.
Ode mnie 9/10.

użytkownik usunięty
direct39

Ode mnie 2/10 totalny gniot, nie śmieszy mnie humor tego typu. Jak chce się pośmiać to puszczam Rejs albo Woody Allena.

ocenił(a) film na 8

Nie chcę oceniać Twoich gustów (ani nikogo innego). Po prostu film w swojej klasie (nie wymagająca komedia z pokręconą fabułą) jest należytym następstwem tego typu filmów z lat osiemdziesiątych. Jest czas na kanapkę z McDonalda, jest czas na maminy obiadek i jest czas na romantyczną kolację z ukochaną. Mimo Twojej oceny punkty dla Ciebie a obejrzenie filmu.

ocenił(a) film na 4

to po co to włączyleś ? czytać nie umiesz jest wyraznie napisane KOMEDIA

ja tez lubie ten film i wlasnie do takich rol stworzony jest Ashton Kutcher :) oczywiscie Stiffler (nawet nie wiem jak sie ten aktor nazywa, dla mnie na zawsze zostanie Stifflerem :) tez jest swietny. lubie takie filmy, bo pozwalaja wylaczyc myslenie i sie po prostu smiac z glupot na ekranie :)

ode mnie niech bedzie 7 :)

ocenił(a) film na 10
laaval

ja tez dalem 7, film troche stuknięty ale mozna sie posmiac, zwlaszcza jak sie go oglada z kumplami po wypiciu paru piw;D

ocenił(a) film na 2
dominik1122

całe moje ciało mówi NIEEEE
Słabość. miernota ... po co włączyłem ? zęby się pośmiać...a to było żałosne

ocenił(a) film na 8
pusty76

A według mnie film był fajny xD Taki głupi, że aż śmieszny ^^
Można się trochę oderwać od ciemnej rzeczywistości i pośmiać xD
Daję całe 8 za film. Haha "Słodki! Koleś! Słodki! Koleś!" Hehe xD Spoko film ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones