PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30393}

Stary, gdzie moja bryka?

Dude, Where's My Car?
5,8 67 929
ocen
5,8 10 1 67929
4,8 6
ocen krytyków
Stary, gdzie moja bryka
powrót do forum filmu Stary, gdzie moja bryka?

Ogólnie jestem bardzo tolerancyjny dla tzw. "komedii amerykańskich" i nawet lubię ten nurt, ale ten gniot to już przesada !! Odpada w przedbiegach nawet przy najbardziej odmóżdżonej komedii amerykańskiej. Rozumiem że ten gatunek w zamysle ma być głupi, ale tutaj już przekombinowano. Debil debila debilem pogania. DNO!

ocenił(a) film na 8
mariokrk

Seann William Scott i Ashton Kutcher bombowe polaczenie film swietny sam jestes dno!

ocenił(a) film na 4
Saint_530

ejj ale kolo ma racje po 15 minutach chciałem wyłaczyć ten gniot, obejrzalem tylko ze wzgledu na aktorów

ocenił(a) film na 8
Gaddar93

Gaddar bo jesteś komputerowcem i dla ciebie humor to na przykład demotywatory przeglądane. Kolejny nudziarz

schaf

Albo po prostu ktos kto woli bardziej inteligentny humor, niz jakies prymitywne sceny po ktorych na twarzy pojawia sie zazenowanie zamiast usmiechu.
To, ze ktos preferuje bradziej wyrafinowany humor (chocby sarkazm ktory czesto znajdujemy na demotywatorach), nie znaczy ze jest nudziarzem. Mimo wszystko nawet nudziarz jest lepszy niz prymityw.

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

ocenił(a) film na 4
schaf

Po czym wnioskujesz że jestem komputerowcem i nudziarzem? Po tym że uraziłem Twój super fajny film, gdzie mizerny Asthon, który nadrabia jedynie wyglądem, robi z siebie durnia? Wybacz ale jak kolega wyżej wspomniał, mam bardziej wyrafirowane poczucie humoru, a w tym filmie nie widziałem nic śmiesznego, baa, nawet śmiem twierdzić że taki film może śmieszyć jedynie osoby ograniczone umysłowo.

ocenił(a) film na 6
Gaddar93

"mam bardziej wyrafirowane poczucie humoru" Pan dorosły się odezwał, który na 10 ocenia filmy dla gimbusów... Sorry, ale jak nie zrozumiałeś, że ten film celowo jest tak głupi to z tobą jest coś nie tak...

ocenił(a) film na 4
McGyverPL

Podaj mi przykład tych filmów dla "gimbusów"... Co tu dużo rozumieć, że humor w tym filmie jest na bardzo niskim poziomie? Dużo jest filmów robionych celowo głupich ale idzie się z nich pośmiać (np. Chłopaki na Ibizie) a tu jest żenada. Na koniec, jak osoba która oceniła ten film na 7 ma czelność mi zarzucać że oceniam na 10 filmy dla gimbów, istna hipokryzja.

ocenił(a) film na 6
Gaddar93

Hipokryzja to by była gdybym ocenił film na 10. A naprawdę mało filmów zasługuje na tą notę. A ty wystawiłeś 10 piratom, db i lotr. Gratuluję gustu filmowego. Jeśli to nie są gimbo-filmy to ja chyba jestem z innej planety. A tak w ogóle to Chłopaki na Ibizie mają jeszcze słabszą średnią, więc znowu pokazujesz, że to z tobą jest coś nie tak.

ocenił(a) film na 4
McGyverPL

Wcale nie, bo ten film nawet nie zasługuję na ocenę 7. Piraci z Karaibów- Cała seria świetna, obsada jak i gra aktorska można powiedzieć na najwyższym poziomie, efekty specjalne zdumiewające, fabuła bardzo ciekawa, mam dalej wymieniać? Mi ta seria bardzo się spodobała więc w moim mniemaniu jak najbardziej zasłużone 10. Dragon Ball to w mojej kolekcji wyjątek, oceniłem go przez pryzmat sentymentalny, więc w to nie wnikajmy. Lord of The Ring, no to chyba sobie naprawdę fajne żarty stroisz, jeżeli ta seria nie zasługuję na 10 to nie wiem jakie filmy na tą ocenę zasługują. A co do Chłopaków na Ibizie, jeżeli Ty oceniasz filmy kierując się ich średnia a nie swoimi odczuciami tzn że to jednak z tobą jest coś nie tak. No i co do tych filmów, mówisz na nie gimbo-filmy, czyli sam ujawniasz w tym momencie swoją mentalność gimbusa bo zapewne nie widzisz w tych filmach poza efektami specjalnymi nic więcej.

ocenił(a) film na 6
Gaddar93

No właśnie, czyli według ciebie przez sentyment można podnieść ocenę filmowi... Zgadzam się z tobą. Dlatego według mnie film zasługuje na 7. I uwierz mi, że w porównaniu z komediami, które obecnie powstają (poza kilkoma wyjątkami) ten film jest nawet dobry. Obejrzyj sobie np. "Jeszcze większe dzieci". Ten film jest dopiero nie śmieszny. Nie kieruję się średnią, ale przeważnie większość ma rację, przynajmniej jeśli chodzi o ocenianie filmów. Jeśli w tych twoich filmach jest coś więcej poza efektami specjalnymi to przepraszam. Btw. widziałem, że w "chcę obejrzeć" masz Tajemnice Los Angeles, polecam.

ocenił(a) film na 10
Saint_530

nie przejmuj się Saint. Nie kumają po prostu. To pewnie skandynawskie geje, którym podoba się Nie zadzieraj z fryzjerem i albo jak Ben Stiller przycina sobie zamkiem napletek - swoją drogą skąd u niego napletek?!

Saint_530

Jeden z najgłupszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem :/

ocenił(a) film na 7
ptopmark

Przeciez po to ten film krecili! By byl glupi, zeby obejrzec go z 'wyluzowanym' towarzystwem. Dlatego ode mnie 6/10... Denny motyw z kosmitami, reszta fajna, mozna przymknac oko na kilka bledow w scenariuszu...

mariokrk

dobrze napisane.

ocenił(a) film na 8
mariokrk

Bo to nie dla zgredów, koleś.

mariokrk

wyrwij sobie z rufy kij. czepiasz sie jak wesz ogona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones