PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624142}
5,4 2 778
ocen
5,4 10 1 2778
Static
powrót do forum filmu Static

słabizna

ocenił(a) film na 3

bardzo slaba kopia kilku znanych filmów (kto oglądał wie które mam na myśli)

ocenił(a) film na 4
evlka

Zgadzam się. Sam pomysł może nie byłby zły, gdyby nie to, iż już był taki wątek poruszany choćby w Innych z Nicole Kidman. Więc główny zarzut to brak świeżości co do pomysłu. Taki odgrzewany kotlet niestety...

ocenił(a) film na 7
ZwiastunNocy

Jaki odgrzewany kotlet? Spodziewałeś się takiego zakończenia już od początku filmu? Szczerze wątpię.

ocenił(a) film na 4
karlolek91

No coż, właśnie, że podejrzewałem, ale i tak pewnie mi nie uwierzysz, lecz o to nie dbam. A poza tym sam pomysł przewodni zerżnięty z innych filmów.

ocenił(a) film na 7
ZwiastunNocy

Czyli jakich? Konkretnie. Bo ja dostrzegam jedynie podobieństwo do „Funny Games” i „Nieznajomych”, ale nie jest to „zerżnięcie”, co najlepiej udowadnia końcówka. Inaczej w ten sposób można by było określić praktycznie większość filmów realizowanych współcześnie, bo zawsze był ktoś, kto to już wcześniej wymyślił. Liczy się oryginalne połączenie tych elementów, a „Static” na pewno plagiatem nie jest.

ocenił(a) film na 3
karlolek91

Przede wszystkim to mocno "zerżnięty" z The Others...czysta kopia plus parę filmów, które powstały już po Innych i też uważam, że skopiowały pomysł, ale nie aż tak perfidnie

ocenił(a) film na 7
evlka

Nie przypominam sobie, by w "Innych" występowali jacyś ludzie w maskach przeciwgazowych, ale oglądałem ten film dosyć dawno.

karlolek91

karlotek91 jakbyś mial/a pare latek wiecej to pewniej by glowka pracowala poprawnie, na poczatku filmu jest wszystko tanio sprzedane.
Tandetny film i nieudana kopia wielu innych , w tym roku powstal the frozen ale podobny badziew chodz moze pol oceny wyzej.
Nie dalbym wyżej niz 3/10 to strata czasu.

ocenił(a) film na 5
ZwiastunNocy

Film sam w sobie nie był zły, lubię takie klimaty, ale bardzo podobny do Oni (Ils) z 2006r. i Nieznajomych. Fakt zakończenie inne, ale nie zrobiło na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Bardziej podobał mi się Ils i plus, bo bodajże na faktach.

ocenił(a) film na 3
wiolka5612

mnie się z pocztąku tez podobał i nawet przez chwilę trzymał w napięciu, ale zakończenie po prostu tak wszystko schrzaniło, że naprawdę mogli to być po prostu jacyś włamywacze i na pewno dałabym więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones