PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 365
ocen
5,9 10 1 11365
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

przykro mi się robi, gdy patrzę na tak niską ocenę. No ale fakt za ambitne to kino dla większości, przecież lepsze jest" Ciacho"- Ble. Naprawdę szkoda , bo ten film powinien być śmiało pokazany na najlepszych światowych festiwalach. A pani Romantowska zasługuje na Oscara.

ocenił(a) film na 9
dawid2385

zgadzam się w zupełności. Film ujął mnie, ponieważ opowiada o zwykłym życiu zwykłych szarych ludzi mieszkających w małej mieścinie, a nie jak to bywa w różnych polskich filmach czy serialach typu "Nie kłam kochanie" lub "Teraz albo nigdy",w których wszystko jest przekolorowione i opowiada nam o pięknych, bogatych i młodych, wiecznie wystrojonych mających beztroskie życie.
w "Statystach" aktorzy grają bardzo naturalnie, dobra obsada, nie występują te "gwiazdki" i całe szczęście. Film z humorem a i wzruszyć się też można.

ocenił(a) film na 4
dawid2385

mi pomimo szczerych chęci i zapału film się nie spodobał i właściwie sama nie wiem dlaczego bo lubię "inne" filmy. Co jak co ale on nieźle mnie przynudził jednak jak już wcześniej wspomniano zarzucić mu nie można jednego - dobrych aktorów a nie przereklamowanych "artystów na wysokim poziomie". Ponadto w porównaniu z "Nie kłam kochanie " ten film to arcydzieło. Warto jeszcze dodać, że to film typu "albo się kocha albo nienawidzi" a takich się w tej chwili naprawdę mało produkuje i chyba to w nim też jest niezwykłe, że potrafi wzbudzić jakieś emocje chociażby na forum. A komentując film ciacho to staję w jego obronie - może kino mało ambitne ale i takie czasem jest potrzebne niektórym a pośmiać się zawsze można a na pewno wyżej się plasuje niż "kochaj i tańcz" w ciachu przynajmniej Małaszyński dobrze zagrał to co miał zagrać, czyli debila a na "kochaj..." miałam ochotę rzucać przez cały seans popcornem w ekran szczególnie przy "super-polskim talencie " , którą często zwą panią Miko

paulita3

a mi się podobał. świat w małej mieścinie niczym nie różni się od tego polukrowanego z telewizji. ludzie mają te same problemy nieważne kim są.

dawid2385

Zgadzam się, kawał dobrego, polskiego (powiedziałabym nawet ambitnego) kina, świetna gra aktorska, świetne zdjęcia, całość emanuje takim przyjemnym ciepłem, bardzo dobrze się go ogląda. Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones