PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 364
oceny
5,9 10 1 11364
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Nie rozumiem jak mozna nakrecic tak fatalny film. Ani to smieszne, ani ciekawe. Pieniadze wyrzucone w bloto. Wspolczuje kazdemu kto musial to ogladac

użytkownik usunięty
mancin88

Po pierwsze: nikt nikogo nie zmusza do oglądania tego filmu. Jak się nie podoba, to nie ma problemu, można wyjść z kina. No a jeśli ktoś zostaje to znaczy, że film nie jest taki zły jak to się niektórym wydaje.
Po drugie: ja współczuję każdemu, kto zasugerował się "Co to mialo byc???" i nie zobaczył filmu. Bo moim zdaniem ten film jest dużo leprzy od sporej części polskich filmów tego typu z ostatnich lat i zostawia w tyle też część zagranicznych.

Ja obejrzałam wczoraj ten film i muszę powiedzieć, że nie rozczarował mnie, a nawet miło zaskoczył. Świetnie pokazano Polaków jako naprawdę smutny naród i te ostatnie kwestie chińskich aktorów, że wyjadą z tego kraju, gdzie tak niewolniczo pracują i pojadą na prawdziwy zachód. Zgodzę się z przedmówcą, że film jest lepszy od niektórych "przereklamowanych" polskich i zagranicznych pozycji ostatnich czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones