PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 364
oceny
5,9 10 1 11364
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Co to wogóle było?

ocenił(a) film na 2

Dzisiaj jest wyjątkowy dzionek, gdyż oberkałem 3 filmy, 3 różnych szkół filmowych. Obejrzałem Amerykańskie kino rozrywkowe (Piraci z Karaibów 3), Europejskie kino ambitne ("Na Zachodzie Bez Zmian [1979]") i Polskie kino....no właśnie, co to w ogóle było ? Ni to komedia, ni to ambitny film psychologiczny, ni to obyczajówka....Film długi(może taki się wydaje przez ilość akcji równą 0), nudny, zabawnych sytuacji i tekstów jest ledwie kilka, zmieszczą się w 10 minutach filmu...To nawet nie jest kino ambitne, bo co one przedstawia ? O jakim problemie ten film opowiada ? Jakaś puenta jest ? Może jest, ale ja jej, ani nikt kto ze mną oglądał nie wychwycił, a rozrywki z oglądania tego nie było, więc werdykt może być tylko jeden... DNO!! Poziom zero, grunt... Strata czasu i miejsca na HDD...

OGUREK

A ja oglądnęłam sobie polski film Statyści i zgodzę się że "Ni to komedia, ni to ambitny film psychologiczny, ni to obyczajówka", ale na pewno nie dno. Ten film (przynajmniej dla mnie) ma coś w sobie. Nie odczułam by był zbyt długi, ani nudny. Nie szkoda mi czasu który poświęciłam na jego zobaczenie oraz miejsca na półce z płytami.

ocenił(a) film na 2
Kami122

No jedyną wartość jaką przedstawia, według mnie to rzemiosło, tzn. zdjęcia, muzyka, wszystko dobrze spasowane, tylko do czego ? Oczywiście każdemu się podobają różne rzeczy itp. jednak do mnie ten film nie przemówił, milczał jak grób :) Dobre dla kogoś kto sie uczy, interesuje się tym, dla mnie wyglądało to jak pierwszy film, bądź "praca magisterska" z filmu, chyba rozumiecie o co mi chodzi :P ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones