PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 365
ocen
5,9 10 1 11365
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Ten aktor powinien być jedna z największych gwiazd polskiego kina . Niestety jest nie doceniany przez reżyserów . Gra jakieś epizodyczne role ale dla takiego talentu to za mało. Cezary Pazura to leszcz w porównaniu z nim . Nawiązałem do tegop aktora bo chce powiedziec że według mnie był to najlepszy aktor w tym filmie. Najgorszym natomiast był według mnie Bartosz Opania.Jeżeli chodzi natomiast o film to ogólnie nie powalił mnie na kolana . Nie wiem do jakiego gatunku przypiąc ten obraz . Pomieszanie gatunków . Niby inny film niz wszystkie tepolskie komedia ale jednak jakiś nijaki. Jak dla mnie 6 .

ocenił(a) film na 6
mateuszwoj

Podzielam! Tez tak mysle. Switnie gra i nie kompromituje sie nawet malymi epizodami w malych filmach.

korporant

Pomieszanie gatunków w marnym stylu.Zgadzam się Opania lichutki.Trzeba mieć dzień aby strawić taką a'la komedię 4/10.

ocenił(a) film na 7
mateuszwoj

Dokładnie, ale co do Pazury: ''To nie jest żaden leszcz Stefan, to jest młody wilk'' ;D

Damixo

To nie całkiem komedia, jakaś idiotyczna klasyfikacja, komedia to Flip i Flap a to jest doskonały film gdzie można się pośmiać ale i łza się zakręci, Aktorzy grają świetnie a skrytykowany przez was Opania nie musiał się wysilać, wystarczy że fantastycznie wyglądał. Ale według mnie był bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones