PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 365
ocen
5,9 10 1 11365
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

Moim zdaniem bardzo fajny film dawno takiego nie widziałem;) Na którym można się pośmiać, ma fajną muzykę i ogólna kreację:)

ocenił(a) film na 7
Rastanb

W pierwszym odruchu też oceniłam Statystów jako "niezły", ale po chwili namysłu zmieniłam na "dobry".Ten film to taka mieszanka klimatyczna, od czystego humoru po chwile przejmującego smutku. Obejrzałam gównie ze względu na Simlata i Preis, ale cała obsada świetnie się spisała.
The situation in Poland ist nicht gut - w ramach toastu, to było coś pięknego :-)p. Kiersznowski słusznie odebrał nagrody za swoją rolę, on był tą dźwignią uśmiechu, za którą kryło się wzruszenie.

ocenił(a) film na 8
Rastanb

Ja również uważam, że ocena jest za niska. Naprawde dobry polski film. Dobra gra przede wszystkim Krzysztofa Kiersznowskiego, Łukasza Simlata oraz Małgorzaty Buczkowskiej.

ocenił(a) film na 2
kyo87

A moim zdaniem jest za wysoka. Błaha komedyjka z pseudoobserwacjami wątek Narożnej). Zabawny był tylko rezyser z nieodłączną rybką.

Rastanb

Ja tobie polecam Vinci. A co do tego filmu to naprawdę bardzo się zawiodłem.. Po zapowiedziach myślałem, że to będzie super film, a dla mnie okazał się nudny i bez pomysłu. Moja ocena to 4/10 (poniżej oczekiwań)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones