PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252724}
5,9 11 364
oceny
5,9 10 1 11364
4,6 5
ocen krytyków
Statyści
powrót do forum filmu Statyści

tyle osób tak nieprzychylnie wypowiada się na temat tego filmu, ponieważ jego gatunek jest źle określony! ten film, to nie komedia, a ewnetualnie komediodramat. wydaje się, że będzie to coś lekkiego i przyjemnego w stylu 'chłopaki nie płaczą', a jest to film zupełnie inny. moim zdaniem rewelacja, po prostu samo życie.

ocenił(a) film na 8
Ailith

Witaj,

IMHO to jest dokładnie komedia obyczajowa - daleko tu do elementów typowych dla dramatu - ot samo życie.

Za to jest to życie przepięknie przedstawione, naprawdę warto film obejrzeć do końca - dla mnie 8-9/10. Świetne światło, dobra muzyka, niekiepski scenariusz. DO tego lekka gra aktorów, którzy dziś może częściej są widywania w serialach i na deskach teatru niż na wielkim ekranie, pokazują klasę.

Polecam, na odchamienie dla osób o nieco już wydeptanych ścieżkach w mózgu. Mimo, że film nie jest jakoś szczególnie niszowy, na forum jak widać tego typu ludzi nie brakuje.

ocenił(a) film na 6
stic

Mnie ten film przypominał trochę duński "Włoski dla początkujących". Cieszę się, że ktoś wreszcie nakręcił coś takiego w Polsce. Bardzo ciekawy i myślę prawdziwy obraz małomiasteczkowej mentalności i życia w takim mieście pokazany przez pryzmat lekko nieprawdpodobnej sytuacji, a przy tym prosta historia o miłości. Dzięki temu film nabiera czegoś w rodzaju magii przyciągającej do ekranu. Ładne zdjęcia i dobre aktorstwo. Film poleciła mi znajoma twierdząca, że wreszcie nakręcono dobry polski film kinowy. I dziękuję jej za rekomendację. Polecam.

maciekmisztal

Zgadzam się w 100%. To nie była komedia. Jeżeli ktoś nastawił się na 2h ubawu po pachy, to napewno się rozczaruje. Mnie osobiście pozytywnie zaskoczył. Aktorzy, scenariusz, i sam klimat sprawiły, że zrobił się bardzo przyjemny film o realiach codziennego życia. Przynajmniej ja go tak odbieram. :)

ocenił(a) film na 8
Caroline_9

Ja również. To po prostu fajny, lekki (acz nie do przesady) filmik nieobrażąjący inteligencji widza. Brakuje takich produkcji w polskim kinie w ostatnich latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones