PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 612
ocen
7,0 10 1 224612
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Mile zaskoczona.

ocenił(a) film na 9

No cóż, byłam przekonana, że to kolejny "film" w stylu HSM. BYŁAM. Do momentu aż obejrzałam.
Muszę przyznać, że moja złowieszcza, krytykująca wszystko strona rozczarowała się, bo Step Up to film na poziomie. Bardzo wysokim zresztą. Oczywiście poza stroną techniczną genialne było to, co najważniejsze - treść. Szkoda, że w drugiej części Tyler i Nora nie są już głównymi postaciami ;(.

ocenił(a) film na 3
ArienneMD

Hmmm jestem bardzo ciekawa co doprowadziło Cię do takich wniosków, bo ja odniosłam wręcz odwrotne wrażenie... Filmy bardzo zbliżone pod względem naiwności i schematyczności postaci i fabuły... A jeśli chodzi o taniec to tylko ostatni pokaz mi się podobał, a i tak nie powalił na kolana...

AnnAntonina

zgadzam się z AnnAntoniną, naiwny film dla równie naiwnych nastolatków.

ocenił(a) film na 9
departed

Cóż, jak to w każdym poście powtarzam, każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii.
Po prostu część pierwsza spodobała mi się... Druga co prawda też, ale Step Up'y rzeczywiście robią się schematyczne. Nie wiem jak część trzecia, której niestety jeszcze nie miałam okazji zobaczyć... Ale Step Up 2 to po prostu powtórka części pierwszej.
Choć w porównaniu do HSM na pewno ma chociaż troszkę wyższy poziom.
Film udowadnia też, że ludzie naprawdę potrafią się zmieniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones