PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 611
ocen
7,0 10 1 224611
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Podobne filmy

ocenił(a) film na 6

Witam, :)
Mam pytanko...czy nie znacie moze innych filmów coś pod styl "Step Up"... najbardziej zalezy mi na tancu.... Proszę o tytuły !! Pozdrawiam Ali

ocenił(a) film na 10
aligindahouse13

"Honey" z Jessicą Albą
" W rytmie hip-hopu" 1 i 2

aligindahouse13

- "Wytańczyć marzenia/Take the Lead" - mi się osobiście podobał...
- "Rewanż/You got served" - w tym podobała mi się tylko taniec <naprawdę super> i soundtrack <lecz muzyka to tylko według gustów> a tak to niestety nic <brak scenariusza, wiekszosc oklepana, brak oryginalności> no ale układziki dla mnie rewelka:)
- " Dirty Dancing" - to klasyka sama w sobie!
- "Dirty Dancing 2/Dirty Dancing: Havana Nights (2004)" - też warte obejrzenia ale wg. mnie to nie to samo cudo z 87:)
- "Honey" - fajny ale mi się trochę przejadła kolejna historia o "Kopciuszku" gdzie wszystko się udaje! Więc tak naprawdę całość ratuje soundtrack <głównie rytmy hip hop i R&B> i obsada Z Jessicą Albą w roli głównej...
- "Zatańcz ze mną / Shall We Dance" - z takimi gwiazdami jak Richard Gere czy Jennifer Lopez więc nie spodziewaj się wygibasów na scenia a'la hip hop tylko raczej stonowany taniec;)...
- "Światła sceny / Center Stage" - byłam bardzo zaskoczona po obejrzeniu tego filmu [oczywiscie mile zaskoczona gdyż spodziewałam się czegoś gorszego:)] - tutaj głównym stylem tańca jest balet... ale jest pokazane że jast jakby taki trochę ograniczony... no to rzeba zobaczyć, żeby zrozumieć:)
i wspomniane już wcześniej:
- "W rytmie Hip-Hopu / Save the Last Dance" - to jest mój nr. 1 wśród tego rozaju filmów i to temu filmikowi dałam 10pkt/10. Dla mnie to jest cudo. A po drugie obsada. No dajcie spokój: Julia Stiles i Sean Patrick Thomas w jednym filmie! To poprostu cudo:)
- "W rytmie hip-hopu 2 / Save the Last Dance 2" - druga część swojego poprzednika jest niczym szególnym ale miło się to ogląda:)
No to tyle z tego co oglądałam <jak sobie coś przypomnę to jesczę ci tu wklepię> pozdrawiam i... życzę miłego oglądania:)...

BoA

- "Dziewczyny z drużyny" - wszystkie części oczywiście!
P.S. Tak to jest już z moją głową zdążyłam zapisać i nagle mi się coś przypomniało:). Pozdrawiam;D

ocenił(a) film na 6
aligindahouse13

Dziewczyny z drużyny są super POTWIERDZAm !!!!!

aligindahouse13

a ja dodam "Fame" Alana Parkera, może nie tyle o tacu co o school of Art:)

ocenił(a) film na 10
miss_R

a polecam just dance albo "slynne" polskie kochaj i tancz noi druga czesc step up ;p

ocenił(a) film na 10
aligindahouse13

A ja polecam just dance i "slynne" polskie kochaj i tancz i oczywiscie druga czesc step up :P

ocenił(a) film na 9
aligindahouse13

1. "B-Girl"
2 oczywiście "Step Up 2" :)

ocenił(a) film na 10
aligindahouse13

Ja tam polecam jeszcze :

- Footloose z Kevin Bacon - klasyk
- Flashdance i świetna piosenką "Flashdance...What a Feeling"

ocenił(a) film na 8
patryks83

http://filmytaneczne.ovh.org/

tutaj masz świętną stronkę:P tutaj są chyba wszystkie filmy, jakie powstały do tej pory-filmy taneczne oczywiście

ocenił(a) film na 10
Aneta_

Stomp The Yard !
Najlepszy ! Polecam ;D

ocenił(a) film na 10
aligindahouse13

dance flick jest tez filmem takim troche o tancu tyle ze jest on parodia takich filmow jak w rytmie hip-hopu step up rewanz i jakies inne, momentami jest smieszny , najwiecej to ma chyba wspolnego z filmwm w rytmie hip hopu i mimo ze dance flick jest o tematyce "tanecznej" to jaks niespecjalnie go polecam.

ocenił(a) film na 6
aligindahouse13

Honey
Tylko taniec

aligindahouse13

HAHAHAHAAHAH CZAJKOS BEKA Z CIEBIE XD

ocenił(a) film na 10
aligindahouse13

StreetDance 3D
StreetDance 2 3D
Wygrane marzenia
Footloose
Flashdance
Taniec ostatniej szansy
Światła sceny
Kochaj i tańcz
ostatecznie może jeszcze Burleska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones