PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318672}
7,0 224 612
ocen
7,0 10 1 224612
4,7 11
ocen krytyków
Step Up Taniec zmysłów
powrót do forum filmu Step Up - Taniec zmysłów

Taniec to pasja.

ocenił(a) film na 6

Najlepszy film muzyczny jaki do tej pory oglądałam. Channing jest bardzo utalentowanym aktorem:-) Na prawde, oglądając ten film nie nudziłam się i nie odliczałam ile jeszcze do końca. Nawet po oglądnięciu zastanawiałam się nad zapisem na taniec towarzyski lub hip-hop. Dlatego daje 8.

monciak002

Jeśli twierdzisz że to najlepszy film o tańcu to zgaduję że nie widziałaś nigdy "Rewanżu" ? :)

ocenił(a) film na 5
monciak002

Obejrzyj ABCD - AnyBody Can Dance (2013)... Produkcja Indie... ale nie zrażaj się tym... świetne kino muzyczne... nie ma tam tanich tekstów, dużo lepszy taniec i zdecydowanie ciekawsza fabuła.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Bardzo dziękuje za polecenie filmu. Z pewnością go obejrze :). Jeden jak i drugi :).

monciak002

Nie powiedzialabym, by Tatum byl utalentowanym aktorem, ale z pewnoscia jest swietnym tancerzem. Jego plynnosc ruchow i wyczucie rytmu naprawde robia wrazenie ;)

Metropholis

Tancerz ok, aktor megadrewniany.

piczympoom

Witam nie chce mi sie zaglądać dalej w forum wiec pytanie tutaj kieruje czy Chaning tańczył sam w filmie czy miał dublera? Piszecie że świetny tancerz a jak pierwszy raz obejrzałam film to ta kwestia mnie zastanowiła.z góry dziękuje za komentarz:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones