PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595348}

Stolik 19

Table 19
5,8 8 427
ocen
5,8 10 1 8427
4,8 4
oceny krytyków
Stolik 19
powrót do forum filmu Stolik 19

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 3

czy tylko ja wolę pogrzeby?

ocenił(a) film na 7
Westernik

Masz na myśli, oczywiście, czyjeś.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

czyjeś, ma się rozumieć, rozpoznaje je po tym, że zawsze się na nie spóźniam - w odróżnieniu od tego drugiego, na który nie spóźnię się na pewno;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

I to jest odpowiedź godna tego filmu. Swoją drogą dziwne, że oceniłeś go jako słaby.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

no, jakoś nie zażarło, nie pamiętam już dlaczego.. zapewne krzywdząca ta cyferka, zapewne warta weryfikacji, jednak do niektórych filmów raczej już nie powrócę nawet na emeryturze i to jest właśnie tego rodzaju przykład.. no, chyba że byś mnie jakoś mocno sprowokował;)

ocenił(a) film na 3
Krzypur

jeszcze a propos dookolnego maniactwa zacyferkowywania wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka to w ogóle widzę, że jakoś mijamy się z ocenami, choć przeważnie w drugą stronę - to ja zawyżam. niejednokrotnie celowo, z pełną premedytacją medytującego. po prostu wychodzę z założenia, że skoro mam poświęcić bezcenne dwie godziny życia na gapienie się w ekran to lepiej dla mnie będzie, jeśli to mi się będzie podobało aniżeli w drugą stronę. niejednokrotnie niejako zmuszam sam siebie nawet i do tego, żeby mi się podobało po prostu. bardzo skutecznie, bo zwykle mi się podoba bardziej niż powinno. częściej tętnię dzikim entuzjazmem, rzadko kiedy tętnię malkonem.. no, chyba że w grę wchodzą nowości filmowe, które traktuję jako zło konieczne: bardzo szybko się ich pozbywam po to, aby ponownie móc się zanurzać w starocie z czasów dawiennych, epoki analogowej, ery przedinternetowej..

ocenił(a) film na 7
Westernik

Rozumiem Twoje podejście. No to mijajmy się, ale pięknie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones