PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577680}
5,0 129
ocen
5,0 10 1 129
Stories USA
powrót do forum filmu Stories USA

Podsyłam link, z którego sama korzystałam: www.movshare.net/video/4e548dc5b3635
Mam nadzieję, że będzie działać.

Sam film składa się z kilku odrębnych, zupełnie nie powiązanych ze sobą historii. Nie wiem dlaczego nazywa się "Stories USA", czy też "American Breakdown". Może dlatego, że opowiada o losach przeróżnych ludzi z wielu zakątków Stanów Zjednoczonych. Są imprezowiczki singielki, młody chłopak, który pogubił się w życiu, sławni ludzie wykorzystujący swoje znajomości oraz zwykli szarzy zmęczeni dniem codziennym pracownicy, planujący samobójstwo.

Ten film to zlepek kilku opowieści. Na zagranicznych portalach nie zebrał żadnych dobrych recenzji, jednak obejrzałam z czystej ciekawości. Ściągnął mnie do tego Paul Walker i jego epizod w "Life Makes Sense If You're Famous". Co ciekawe sam Walker pojawia się na ekranie może przez 10 sekund i pełni tam rolę drugoplanową, dodatek do Scotta Caana, a ten urywek sygnowany jest właśnie jego nazwiskiem. To właśnie znane osoby najbardziej zaskakują w tej produkcji. :)

Moim zdaniem - można obejrzeć, ale nie ma na co się nastawiać. Ja nie żałuję.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech sam wyciągnie wnioski :)

Martitta_4

Ewentualnie drugi link: http://www.alluc.to/movies/watch-american-breakdown-2007-online/258699.html i pierwszy link pt. Full Movie. Mi chodzi najlepiej na przeglądarce Google Chrome, z Mozillą już gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones