PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 207
ocen
6,6 10 1 51207
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

film podobał się mojej siostrze która ma 12 lat. film dla ludzi o podobnym wieku

ocenił(a) film na 7
Claudd

Niekoniecznie. Mi również się podobał. Mam 32 lata.

Claudd

Mam 21 lat. Film mi się podobał. Jako nastolatka przeczytałam wszystkie książki. Film nie jest kolejnym chłamem. Porusza ważne i trudne tematy. Kilka razy nawet się wzruszyłam.

ocenił(a) film na 10
Marzenocha

niekoniecznie dla 12latek.
Jak moja przedmówczyni, również sie wzruszyłam kilka razy podczas seansu. Właściwie za każdym razem gdy oglądam ten film się wzruszam.
I mam 19 lat.

ocenił(a) film na 8
Claudd

Pff, mi się bardzo podobał. Lubię te aktorki. Mam 16 lat. Oglądałam go razem z mamą i wzruszył nas obie. Uważam, że to film dla każdego.

ocenił(a) film na 8
Claudd

Ja akurat oglądałam z 12 letnią siostrzenicą.I na początku było parę niedwuznaczności ale potem chyba zapomniała, nie pamiętam już co to było bo film oglądałam dawno temu ,ale czułam się nieswojo.W każdym razie film chyba dla szerokiego grona odbiorców.

Claudd

tak piszą zazwyczaj nastolatki silące się na dorosłość;]... wystarczy jeśli napiszesz, że film Ci się średnio podobał, nie musisz mu od razu przyczepiać etykietki "dla 12latek" .... polecam 8/10

ocenił(a) film na 7
Claudd

Film jest dla ludzi w każdym wieku... Uważam, że nie można z niego tak kompletnie NIC wycisnąć. Może i motyw przyjaźni jest "oklepany", ale co z tego? Bohaterki świetnie poradziły sobie w roli przyjaciółek, i ta mała Bailey...

ocenił(a) film na 7
NatalyaG

Ja tam też uważam, że film fajny. Taki idealny na niedzielne popołudnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones