PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Uwaga,uwaga.przez przypadek weszłam na stronę Egmonta,bo chciałam zobaczyć zapowiedzi jakis fajnych książek i co moje oczy ujrzały:)zapowiedz czwartej części Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów-ostatnie lato.na początku myślałam,że to pomyłka i przekręcili tytuł 3 części-trzecie lato,ale nie.Okładka inna,żółciutka:)i fabuła też.z tego co przezczytałam to kolejna część zapowiada się ciekawie i warto ją przeczytać:)nie moge się doczekać kiedy będzie do kupienia:)
a tak wogole to co ja tu będę się dalej produkować:)same sie przekonajcie
oto link:
http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/zapowiedzi/art911.html

ocenił(a) film na 10
mejaczek

Książe będzie można dostać od 28 maja :)
http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/1,513423.html

ocenił(a) film na 10
asia4_14

Z przyjemonoscia sobie ta ksiazeczke przeczytam ;)

ocenił(a) film na 10
Starzyk

zdecydowanie ja przeczytam.nie ma bata mam nadzieje,że bedzie tak dobra jak wszystkie
części;]

ocenił(a) film na 10
mejaczek

i co ma ktos już książke??ja odrazu 28 poleciałam do sklepu i dorwałam ja w swoje łapki;]a jaką okładke wymyślili;P fajny pomysł z tą jeansową obwolutą i zakładką;]

ocenił(a) film na 10
mejaczek

jeszcze nie czytalam ... a jak wrazenia tych co czytali ?

ocenił(a) film na 10
Starzyk

Mam tą książke jupi !!!!!!!
Jeszcze jej bnie pzreczytałam ale zaczyna się obiecująco :)

ocenił(a) film na 10
alex_37

wrażenia bardzo dobre.Mimo,ze to 4 część to jest tak dobra jak pierwsza.Stnie się pare zaskakujących rzeczy które całkowicie spowodowały moje przyklejenie do książki i olanie reszty spraw.polecam!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
mejaczek

W takim razie lecę do księgarni ;-)
Nie wiecie może, czy będzie także 5. część książki?
:*

ocenił(a) film na 10
Bee

z tego co wiem to autorka poprzestanie na 4 części.juz sam tytuł ostatnie lato wskazuje na to,a i fabuła oraz zakończenia na to wskazuje,ale nic nie zdradzam,sami sie przekonajcie.mam jednak nadzieje,ze będzie jakaś kontynuacja choć po przeczytaniu 4 części już wątpie;/

mejaczek

o mój Boże..... !!!!!! to ja już lecę kupować :D:D:D

Tinkerbell_88

tak w ogóle to dobrze że tu zajrzałam bo bym nawet nie wiedziała że 4 część wyszła :)

ocenił(a) film na 10
Tinkerbell_88

ja też sie przypadkiem dowiedziałam;]ale nie stąd;]

mejaczek

Ja poleciałam w ten pierwszy dzien i na drugi dzień już przeczytałam...

ocenił(a) film na 10
kino_woman157

Ja też 28 poleciałam do Empiku i kupiłam nio i następnego dnia już by6ła skończona;]

ocenił(a) film na 10
mejaczek

jezuuu , przeczytałam już .
cudowna , genialna .
no , nie mam słów .
wszystkie dziewczyny przeżywają ciekawe przygody , co nie zawze się zdarzało w poprzednich częściach .
płakałam na wątku Leny i Kostosa .
i po przeczytaniu książki też , bo już się skończyła .
i nie będzie następnej części .
nie może być . ;((
tak się skończyło , szkoda . ;((

ocenił(a) film na 10
marcia__2

Szkoda mi tylko Carmen ^^
Reszta dziewczyn ułożyła sobie życie - Lena i Kostos, Tibby i Brian, Bridget i Eric, a Carma jest sama :P

Szkoda, że to już koniec... :(((( ;(
Książkę przeczytałam w jeden dzień.

ocenił(a) film na 6
Bee

ja tez przeczytalam ja w jeden dzien. W 3 czesci bylo bardzo fajne zakonczenie, a
tutaj taka pustka. Tez plakalam.

Przepiekne dzinsy, przepiekna opowiesc i przepiekna ksiazka (ksiazki). Jest
taka... prawdziwa. Naprawde pokazuje jakie ludzie maja problemy, jak sobie z nimi
radza i co mysla. Pokazuje prawdziwe zycie. I ma tyle watkow, ze kazdy znajdzie
cos dla siebie.

Pozdrawiam, Camilla

użytkownik usunięty
Bee

ja tak samo przeczytałam ją w jeden dzień :) wylukałam ostatnie lato w gazecie i odrazu wpisałam w google:) na drugi dzien poszłam do ksiegarnie i ujrzałam te książke:)) musiałam ja miec... szkoda mi bardzo ze to jiuz ostatnia czesc...

ocenił(a) film na 10
mejaczek

Bee: ale przecież Lena rozstała się z Kostosem. Wtedy, gdy w nocy przyszła do niego, pod koniec książki, to on powiedział 'pewnego dnia', więc może kiedyś się zejdą ze sobą, ale nie teraz.
A szkoda, kurcze. Najbardziej lubie wątek o nich. ;((

ocenił(a) film na 8
mejaczek

Bardzo fajna:) i pomyśleć że większość "fanów" SWD jeszcze nie wie o 4 cześći...

ocenił(a) film na 10
Maarit

W sumie była słabo ogłoszona. Pamiętam, że jak wyszła 3 część, to w gazetce z Empiku była na pierwszej stronie, a jak się wchodziło do Empiku, to była zaraz przy wejściu w "TOP 10".
Do tego było o niej w jakiś dziewczyńskich szmatławcach :P Coś, że kup książkę, odpowiedz na pytanie i wygraj dżinsy z Big Stara xP

Ale PRAWDZIWI fani zawsze wiedzą pierwsi ;-)))

ocenił(a) film na 10
mejaczek

ja. już dawno przeczytałam 4 część.uważam, że jest najlepsza z tych wszystkich. i szczerze mówiąc, czytając ją płakałam. eh. smutny koniec. kochane dżinsy.

ocenił(a) film na 10
mejaczek

heheh , ja też . ;D

ocenił(a) film na 5
mejaczek

Przeczytałam!!!!
Genialna!!!!
Effie jest głupia. ZAbrała dżinsy i to wszystko jej wina.
Popłakałam się wtedy!!!!

Di_

świetna jak wszystkie:D ale nie zdradzaj zakończenia:P w ogóle bardziej polubiłam Lenę bo wreszcie wydoroślała i już nie jest taka...hmm gapowata?W każdym razie książkę polecam=)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones