PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

choćby Alexis Bledel grająca Lene, gdzie ona przypomina swoją bohaterke,ładna może jest ale czy wygląda jak greczynka? na pewno NIE. Weźmy Amber Tamblyn grającą Tibby. Myślałam że Tibby jest chudą, piegowatą chudzinką niezbyt urodziwą, a gra ją naprawdę ładna dziewczyna..? Hmm Eric Richman aktor który go gra wygląda niesamowicie zniewieściale nie podoba mi sie to heh. Brain? myślałam że jest amerykaninem a na zdjęciu grający go aktor wygląda na azjate..Jedynie dobraną twarzą wydaje mi sie dziewczyna która gra Baylie. No takie jest moje zdanko.

użytkownik usunięty
kosmitka_

a mi się właśnie Bailey wydawała za młoda. Za to sądzę, że dziewczyny były dobrane dobrze.

użytkownik usunięty
kosmitka_

Według mnie najbardziej podobną do swojej bohaterki ksiazkowej jest Blake lively która gra bee:) ale to jest moje zdanie...Lena owszem ładna ale greczynki nie przypomina...cozzz mimo defektów i tak film mi sie podobał:) ale ksiazka była o wile lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones