PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Jesli ktos ma napisy do The Sisterhood of The Traveling Pants to prosze o kontak na gg 3752334 lub na mali ) bati87@o2.pl Pozdr :D

radus

Ja też poszukuje napisów :) Mam prośbe...jakby udało ci się je zdobyć to możesz mi dać znak skąd? mój mail: aneta_guz@tenbit.pl

Anett

jezeli ktos z was bedzie mial te napisy to bardzo was prosze przeslijcie mi na maila: suze15@op.pl Plizzzzzzzzz

ocenił(a) film na 7
radus

ja równiesz chciałabym sie przyłączyć do tej prośby i jeżeli, ktoś z was bedzie w posiadaniu tych napisów, to byłabym wdzięczna za przesłanie ich na mail : winky17@poczta.fm

FreeSoul1988

no to mamy problem bo nigdzie ich chyba nie ma... ja juz obejrzalam film bez napisow (chociaz wczesniej czytalam ksiazke) i cos niecos zrozumialam...

suze15

patrząc na powyższe wypowiedzi zastanawiam sie czy warto sie pytać czy ktoś ma napisy do filmu... ale co mi szkodzi?! no wiec sie pytam czy ma ktoś napisy do tego filmu? jeśli tak bardzo proszę o kontakt ewentualnie na maila wysłać od razu mozna smaggie1991@tlen.pl a no... z góry dzięki :D:D

smaggie

ja mam. wyśle na maila założycielowi tematu

MsJustysia

tzn. na gg, bo jest podane :)

MsJustysia

tzn. wysłałam jednak wszystkim którzy podali maila:D mam nadzieję, że komuś się przydadzą:) niech Wam się dobrze czyta:)

MsJustysia

hej ;) czy ktoś mógłby mi wysłać ten filmik ? :) bo ściągnął mi się z neta ale bez głosu;/ o napisach to już nie wspomne.

radus

Ludzie, najlepiej ściągać (jeśli nie macie kupionej) wersję z lektorem z neta :). Ten film akurat jest :).

radus

ja tez prosze o napisy email : wszyskojedno@o2.pl .
z gory dzieki (;

radus

Ja mam napisy, jeżeli ktoś chce to mogę przesłać meilem- natalia1992@vp.pl :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones