PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Proszę, niech mi ktoś powie czy "Ostatnie lato" kończy się dobrze, czy może źle? Wiele osób pisze, że płakało...Nie chcę znać szczegółów, ale zanim sięgnę po książkę, chciałabym się dowiedzieć, czy stanie się tam coś smutnego?? Czy to może łzy wzruszenia??

malwina_piret

tak,wzruszenie ze "saga " się kończy... przynajmniej tak było ze mną... smutno,że dziewczyny dorosły. tak jakoś, poprostu...

malwina_piret

No cóż, "OStatnie lato" skończy się dobrze, choć zależy też co dla kogo jest dobre. Trzeba przyznać, że w czwartej części aż roi sie od niespodziewanych zwrotów akcji, trzymających w napięciu do samego końca, zwłaszcza jesli chodzi o Lenę... ;)

malwina_piret

W ostatniej części cały czas coś zaskakuje...niestety to juz koniec
Stowarzyszenia bo to ostatnia część i to mnie smuci...ale samemy można wymyśleć co wydarzy się dalej..a na koniec książki niestety siostra Leny gupi dżinsy i dziewczyny ich nie znajdują:) Przeczytaj książkę:)

Nugathy

a Lena wkoncu jest z Kostosem?:D>>>>>>>>>

ocenił(a) film na 7
pama92

Ja myślę, że Kostos dał Lenie do zrozumienia, że to nie jest ich ostatnie spotkanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones