PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

kilka lat temu przeczytałam serię książek o dziewczynach mieszkających w szkole z internatem lub chodzących do tej samej szkoły. ta seria miała kilka cześć i każda była tytułowana imieniem innej bohaterki. Autorki niestety nie pamiętam, wydaje mi się że to nie była polska autorka. czy ktoś może kojarzy taką serię? Bardzo proszę o pomoc :D

ocenił(a) film na 7
klekipetra

Czy to nie było przypadkiem coś jak "Szczęśliwy tydzień" czy jakoś tak...no tak mi się zdaje, ale nie jestem pewna:D mam nadzieję, ze miałam rację;p

klio666

A może to chodzi o książki Rosie Rushton.
Jest kilka części każda się nazywa imieniem jednej z bohaterek:
Olivia, Jessica, Melissa, Poppy, Sophie.

paulinne

ehh no niestety to żadna z nich... gdybym chociaż pamiętała imię jednej bohaterki to bym pewnie znalazła w necie. a tu kompletna pustka:/

klekipetra

seria nazywała się "Internat" ( o ile to ta,o którą Ci chodzi;) zaczynało się chyba od "Głowa do góry, Lauro". Z tego, co pamiętam były jeszcze tomy o Anuszce, Carmen i Elce (możliwe, że więcej), ale tytułów już nie pamiętam. Na Elce się chyba skończyła, albo już nie wychodziło po polsku. Pozdrawiam!

frigideira

to chyba to, ale nie mogę nic o tym w necie znaleźć;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones