PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 214
ocen
6,6 10 1 51214
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

film bardzo fajnie sie ogląda. nie zaskakuje niczym ,ale fabuła jest niczego sobie . dla młodzieży w sam raz ; ) daje 7\10 i polecam ksiązki w tej serii

Claudd

widzę niezłą niespójność Twojej wypowiedzi. "nie zaskakuje niczym" a później polecam ksiązki w tej serii. To jak Cię mógł zaskoczyć skoro czytałeś/łaś książkę, a później że jeszcze fabuła niczego sobie.
Poza tym jak na film o takiej tematyce jest bardzo zaskakujący, no może to lekie przegięcie, ale ciężko jest przewidzieć bieg wydarzeń przez 1.5 h.
film jest bardzo dobty, chyba jeden z lepszych o tej tematyce, ale o tym nie mam pojęcia bo takich to widziałe może z kilkanaście. Film nie jest ani pusty, ani płytki szczerze polecam dla mnie 8/10

ThePrestige

chodziło mi o to , że ksiażki przeczytałam prawie wszystkie z tej serii i bardzo mi się podobały i spodziewałam sie po tym filmie czegoś lepszego a wyszło dno. podobał sie mojej 12letniej siostrze, dla mnie wiało nudą, aczkolwiek nie był to film najgorszej klasy.

Claudd

...powiedziała czternastolatka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones