PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

pytanie

ocenił(a) film na 7

ile bohaterki maja lat w tej czesci? .

ocenił(a) film na 7
meredith21

a i jeszcze jedno (bo juz niepamietam) czy w tej czesci umarla mama Bridget czy byla chora czy juz wczesniej umarla ?? :) pzdr

ocenił(a) film na 10
meredith21

w tej część dziewczyny mają po 16 lat albo coś koło tego (w każdym bądź razie mogą już prowadzić samochód) a co do drugiego pytania to mama Bridget umarła wcześniej (jest to pokazane na początku filmu)

ocenił(a) film na 7
asia4_14

thx,

obejrzalam wlasnie 2 cz filmu i Bridget w liscie do Nasrin wspomina o SAMOBOJSTWIE jej matki, czemu jej mama sie zabila?? wie ktos?

ocenił(a) film na 7
meredith21

juz wiem, temat zamkniety .

ocenił(a) film na 7
meredith21

miała chyba załamanie nerwowe.

to nie jest kręcone na podstawie tylko pierwszej części, na pewno
zaczerpnęli coś z kolejnych, dziewczyny mają tu ok. 17 lat

asia4_14

Bridget mówi do trenera ze ma 17 lat a na początku filmu jest powiedziane ze ona urodziła się jako pierwsza pozostałe bohaterki dogoniły ja wciągu tygodnia ale nie są pokazane urodziny żadnej z bohaterek wiec należy liczyć ze wszystkie maja po 17 lat:) pozdrawiam:)))

ocenił(a) film na 7
meredith21

mama Bridget popełniła samobójstwo i to wcześniej. W książce jest tylko wspomnienie tych trudnych chwil.

ocenił(a) film na 8
klio666

Mają 16 lat, Carmen wspomina o tym na początku filmu. Bee mówi Ericowi,
że ma 17, bo chce mu zaimponować.

ocenił(a) film na 8
meredith21

bohaterki mają tutaj po 17 lat
a mam Bridget umarła w tej części..prawie na początku był pokazany pogrzeb

ocenił(a) film na 8
Sarah_7

16, przysłuchaj się, kiedy dziewczyny wchodzą do sklepu, Carmen wyraźnie
to mówi :)

Mahi

Ej dobra Bridget ma 17 bo urodzila sie jako pierwsza a reszta ma po 16 bo jeszcze nie mialy urodzin no i po problemie

jago18

Nie jest po problemie. Gdybyś czytała książkę to byś wiedziała. Pierwsza urodziła się Lena - pod koniec sierpnia. Dziewczyny mają tutaj niecałe 16 lat. A Bridget powiedziała Ericowi, ze ma 17 lat, żeby się nią zainteresował.

Tibby_6

Ja sie wypowiadam na podstawie filmu gdzie bylyo wyraznie powiedziane ze Bridget sie urodzila jako pierwsza a pozostale bohaterki dogonily ja wciagu tygodnia.

ocenił(a) film na 8
jago18

W filmie też jest podane, że wszystkie mają 16 lat.
Bee nie jest najstarsza ( poza tym różnica tygodnia to bardzo niedużo,
prawda?)

Mahi

No właśnie. Poza tym ich historia zaczęła się na początku wakacji, nie było wtedy jeszcze sierpnia, a tym bardziej września, więc Bee nadal miała 16 lat.

Tibby_6

Dobra nie wazne kto ile mial lat ale macie problemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones