PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 879
ocen
7,5 10 1 170879
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Pod względem typowo filmowym - konstrukcji, scenariusza itp. można się do wielu rzeczy przyczepić, natomiast prawdziwego serca nie mogę mu odmówić, czułem się jak kilkulatek oglądając Nową Nadzieję - za to 10 z serduszkiem, chociaż to film typowo dla fanów GotG i jak komuś nie pasuje pierwsza część to tutaj nic nowego nie znajdzie :) "If you don't love me now, you will never love me again" :)

użytkownik usunięty
roxxsc

Podbijam... btw chciałem się skupić że Strażnicy Galaktyki po tym filmie to takie luzne Star Wars. Skupia się nie tylko na ratowaniu Galaktyki, ale jest też to przygoda rodzinna. Tylko w luzniejszym tonie. ]

Również i ja będę pokazywał Strażników Galaktyki mojej rodzinie :)

roxxsc

i fajnie że tak zrobisz . Jak będę miał swe dzieci też im to pokaże ,jak mi pokazano sw .

roxxsc

Pierwsze 20 minut filmu co tam mamy?
1.Scenę, gdzie Quil rozmawia z Suwerennymi o metodach reprodukcji
2.Drax wspomina, jak jego organ drgnął
3.Gadka o balasach
4.Gamora mówi, żeby Rocket i Quill nie kierowali się tym, co mają między nogami, potem ten ostatni mówi, że gdyby to robił to by przeleciał WTF
5.Ewidentna scena w burdelu- świecące obrazki, seksroboty, koleś zapinający pasek ewidentnie po stosunku...
To chcesz pokazywać dzieciom?

ocenił(a) film na 9
Badrek

"1.Scenę, gdzie Quil rozmawia z Suwerennymi o metodach reprodukcji"

No akurat sposób w jaki Peter Quill (Chris Pratt) podrywa babeczki na swoje origin story jest naprawdę śmieszny .Twoja wypowiedź wpisuję się w obecną nieszczęsną dyskusję w Polsce odnośnie penalizacji "edukacji seksualnej "
Co tu można rzec ? Chyba tylko powtórzyć za Draxem the Destroyer - "Wy, ziemianie, macie zahamowania " ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones